Když se nedaří! Bohdalová, Roden a  další v nepovedených záběrech známého filmu
Zdroj: herminapress

Když se nedaří! Bohdalová, Roden a další v nepovedených záběrech známého filmu

Vytvořeno dne 04.01.2023

Nejlepší momenty jsou ty, které nenaplánujete, a u filmu to platí obzvlášť. I když je vše do puntíku připravené, někdy jsou prostě chvíle, kdy se nedaří. A nyní se můžete pobavit nad nepovedenými scénami Jiřiny Bohdalové nebo Karla Rodena ve filmu Vánoční příběh.

Rádi se smějete v kině? Máte rádi komedie? Nyní máte možnost se zasmát podruhé. Ukážeme vám nepovedené záběry z právě v kinech probíhající filmové komedie Ireny Pavláskové Vánoční příběh. Film plný velkých herců a hereček! Karel Roden, Jiřina Bohdalová, Vladimír Polívka, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser nebo Jitka Sedláčková… Skromný výčet z obsazení.

Netočte to už proboha, ne…!” Povzdech Karla Rodena, když štáb nevypíná kameru při jeho přeřeku a nechá ho se trápit dál. Množství textu omlouvá náhodné zapomínaní replik a tak je Pavel Kříž překřtěn Karlem Rodenem na "Jean-Paul pan Damma"! Tedy dvě herecké legendy spojené do jedné. Přeřeky, dvojsmysly a peprné výrazy! Však posuďte sami.

Vánoční příběh - Nepovedené scény - Europeana Production

A i když jsou všichni zkušení herci a mají leccos za sebou, u filmu se jim daří ne vždy tak, jak by sami chtěli. Producenti nyní zveřejnili několika minutový sestřih nepovedených scén, které v kině rozhodně neuvidíte.

Film Vánoční příběh je stále možné vidět v našich kinech.