Už brzy! Vánoční příběh - film nabitý hvězdami: Lábus, Kaiser, Roden, Bohdalová a další
Zdroj: Se svolením Europeana production/Zuzana Panská

Už brzy! Vánoční příběh - film nabitý hvězdami: Lábus, Kaiser, Roden, Bohdalová a další

Vytvořeno dne 09.11.2021

Už 25. listopadu dorazí do českých kin komedie Vánoční příběh, a při té příležitosti tvůrci odhalili plakát filmu plný hereckých hvězd. A navíc přidali video ze zákulisí natáčení, které probíhalo v zimě a na jaře roku 2021. Snímek režisérky Ireny Pavláskové, jenž se odehrává během Štědrého dne, tak má našlápnuto na hit letošních Vánoc.

Kromě hereckých es, jako jsou Jiřina Bohdalová, Karel Roden či Oldřich KaiserJiřím Lábusem, se ve Vánočním příběhu objeví i plno dalších zajímavých tváří. Shodou náhod příběh například propojí studenty Jakuba a Romanu, které představují Jan Nedbal a Sara Sandeva. „Můj student žurnalistiky má milostný poměr s vdanou paní, a právě o Vánocích se mu to trochu zkomplikuje,“ popsal svoji roli Jan Nedbal s tím, že onou komplikací se ukáže být chůva dětí jeho milenky. „Romana je velmi inteligentní, zevnějšek a podobné povrchní věci vůbec neřeší. Nakonec se ale ukáže, že i když je to taková ze začátku šedá myška, schovává v sobě velkou energii,“ vysvětlila Sara Sandeva.

To Anna Fialová se neplánovaně ocitne mezi dvěma muži, když se rozhodne odejít z neperspektivního vztahu s kolegou z práce Milošem alias Václavem Neužilem. Ve stejný den totiž potká mladého pohledného lékaře Vladimíra Polívku „Anička má pěknou smůlu na chlapy, ale díky vánočnímu zázraku potká možná novou lásku,“ svěřila se herečka. „Ve filmuje spousta spletitých a zajímavých vztahů, postav a hlavně Anička Fialová, takže to ani nemůže dopadnout špatně,“ složil během natáčení poklonu své herecké kolegyni Vladimír Polívka.

„Podařilo se nám dát dohromady výtečné herce a vzájemně je hezky propojit. Každá z postav má co hrát, každá má svůj samostatný příběh a prostor, na kterém může ukázat svou škálu emocí. Máme ve filmu několik hrdinů a každý má svoje nezastupitelné místo,“ potvrdila režisérka a scenáristka snímku Irena Pavlásková s tím, že diváky kromě všech českých herců, kterými jsou kromě výše zmíněných například i Hynek Čermák, Jana Plodková, Jaroslav PleslPavel KřížJitka Sedláčková či Albert Čuba, jistě potěší i skutečnost, že roli ve Vánočním příběhu  přijal také legendární francouzský herec Pierre Richard.

Snímek Vánoční příběh bude mít premiéru v českých kinech 25. listopadu 2021, produkuje jej společnost Europeana Production, distributorem je společnost CinemArt.

 

 

 

Default User Image
T, 24.05.2022 14:33
Naprosto náhodný sestřih záběrů. Znatelnější trailer asi nenajdeme.