Kluci z Botoxu vydali videoklip k singlu Pohádka
Zdroj: herminapress

Kluci z Botoxu vydali videoklip k singlu Pohádka

Vytvořeno dne 22.12.2020

Česká pop-rocková kapela Botox s frontmany Honzou Kopečným a Petrem Ryšavým vydala v neděli 20. prosince videoklip k písni Pohádka. První ze tří chystaných singlů a videoklipů, které mají fanouškům kompenzovat smutný fakt, že kapela vzhledem k dlouhotrvajícím vládním nařízením souvisejícím s koronavirem nemůže živě koncertovat.

 

Pohádka je naším vánočním dárkem, jiná cesta jak zprostředkovat naši muziku fanouškům v současnosti bohužel není, takže jsme naráz natočili 3 klipy ke 3 novým singlům a vydáme je vždy s měsíčním odstupem," uvedl zpěvák Botoxu Honza Kopečný. 

I když název "Pohádka" svádí k domněnce, že text písně bude vánoční, není tomu tak. "Je to romantická písnička, ve které každý z nás dvou, já i Honza vnímáme sám za sebe nějakou hádku, nebo řekněme rozpad vztahu," dodal zpěvák a kytarista Petr Ryšavý. Videoklip k Pohádce natočila kapela během jednoho dne za pomoci kamarádů a známých. "Doba je pro muzikanty dost nepříznivá, takže jsme obvolali pár kamarádů, půjčili si dodávku plnou techniky a jelo se," doplnil Petr. 

Režie se stejně jako u předchozích videoklipů Botoxu ujal francouzský režisér kolumbijského původu Juan David Salazar. Druhý z videoklipů, tentokrát k singlu Deset, devět ..., v hlavní roli s herečkou Ivou Pazderkovou vyjde 20. ledna a natáčel se v krásném prostoru Hudebního divadla Karlín.