Podruhé se zpívalo z balkonu: Matuš, Grossová i France sklízeli ovace
Zdroj: Archiv Martin France Production

Podruhé se zpívalo z balkonu: Matuš, Grossová i France sklízeli ovace

Vytvořeno dne 22.12.2020

Když nemůžete vy k nám, půjdeme my za vámi. Tímto heslem se už druhý týden řídil zpěvák a producent Martin France, který na balkoně svého bytu na pražském Bohdalci uspořádal v sobotu 19. prosince další Vánoční zpívání z balkonu.

Na více než hodinový odpolední koncert se sešla silná pěvecká sestava, v čele s Bohušem Matušem, který si i přesto, že je čerstvým tatínkem, udělal čas a přišel potěšit své fanoušky dvěma vánočně laděnými hity. Koncert tak zahájil dvěma songy, které proslavil Karel Gott – Dny zázraků a přání a Jsou svátky sklidily u diváků na Facebooku, ale i v okolí domu, velký potlesk. Celý tento koncert vysílala též živě od 15.00 hodin na svých webových stránkách i televize CNN Prima News, což se interpreti dozvěděli s milým překvapením až druhý den.

Mezi dalšími interprety, kteří přišli potěšit fanoušky, byly zpěvačky Markéta Zehrerová a Zuzka Nová, zpěváci Milan Šatník a Martin France, který nezapomněl ani na „balkonovou hymnu“ Jsme parta správná. Nejmladším hostem koncertu byla zpěvačka Natálka Grossová, která letos oslavila osmnáctiny. Na závěr všichni společně zazpívali opět vánoční hit Vánoce, Vánoce přicházejí a rozloučili se s tím, že doufají, že v příštím roce za nimi diváci zase přijdou do divadel a ke koncertním pódiím.

Velké poděkování za celý koncert si zaslouží nejen umělci, ale i sponzoři. Stejně jako minulý týden to byla společnost Kaufland, díky které si účinkující odnesli dárkovou tašku, anebo si mohli připít sklenkou vína z vinotéky Na břehu Rhóny z Vršovic či ochutnat výborné cukroví z cukrárny Dorty domů.