Komu pomohou zlaté náramky od Báry Nesvadbové?
Zdroj: herminapress

Komu pomohou zlaté náramky od Báry Nesvadbové?

Vytvořeno dne 17.06.2020

 

Známá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová se věnuje řadě charitativních projektů. Je zakladatelkou nadačního fondu Be Charity, který pomáhá zejména postiženým dětem. Právě proto se spojila s českou klenotnickou značkou ALOve, která je již 4 roky sesterskou značkou největší české klenotnické značky ALO diamonds a navrhla kolekci náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová.

Video soubor

Náramky tvoří srdíčka z bílého, růžového a ze žlutého zlata. Náramek s červenou šňůrkou se jmenuje Vášeň, s černou šňůrkou Touha a s bílou Láska. A název Iluze? Tady se autorka nechala inspirovat knihou, kterou nedávno napsala a uvedla na trh.

"Nejsem šperkař, jsem tretkař. Co mi půjčí, to nosím."

Bára Nesvadbová

„Navrhnout tuto kolekci nebylo těžké, díky šperkařkám z Alo Diamonds. Dlouho jsem dělala v módním byznysu, tak mám za sebou různé filantropické kolekce. Ale šperky jsem ještě nedělala. Trochu jsem se toho bála. Nejsem šperkař, jsem tretkař. Co mi půjčí, to nosím. Jinak doma mám náušnice po babičce a jedny od svého partnera,“ uvedla Bára Nesvadbová a dodala, že zakoupením náramku pomáháte statečné holčičce Leonce Plintové.

Ta se narodila 10. dubna 2014 extrémně předčasně s diagnózou dětské mozkové obrny a spastickou diparézou. Je v péči babičky, která se o ní stará a intenzivně s ní cvičí. Pobyty v léčebnách, kompenzační pomůcky a zdravotnická péče ale není zadarmo. Leonka dělá veliké pokroky.  Díky cvičení začala pěkně mluvit, říkat básničky, zpívat písničky a dokáže krásně komunikovat. Leonka  chce ale chodit!

Za pomocí své silné vůle a odhodlání, a hlavně díky trpělivosti a snaze Leonky věřím, že se těch prvních krůčků jednou dočkáme! Pomozme společně Leonce udělat ten první krůček! Druhý, třetí….. Pomozme ji běhat s ostatními dětmi! Děkuji!“ říká Marcela Plintová, babička Leonky.

Cena náramku je 4 077Kč a 50% z ceny náramku poputuje na pomoc Leonce Plintové. Náramky lze koupit v buticích ALOve anebo na e-shopu www.alove.cz.