Premiéra filmu 3Bobule se blíží. O letní trhák nepřijdete!
Zdroj: Archiv

Premiéra filmu 3Bobule se blíží. O letní trhák nepřijdete!

Vytvořeno dne 16.06.2020

Premiéra snímku 3Bobule režiséra Martina Koppa proběhne i přes současný stav 25. června tohoto roku. Původně měl přijít film z vinařského prostředí do kin 12. března, ale přesně v tu dobu vypukla pandemie koronaviru a všech 180 kinosálů, kde byl snímek připraven k promítání, se zavřelo. Producent filmu Tomáš Vican a distribuční společnost Bioscop doufají, že tentokrát už premiéru nic nepřekazí.

„Přes všechny nejistoty jsme se rozhodli 25. června do kin jít. Chceme tím přinést radost
a slunce mezi naše fanoušky, kteří se chtějí vrátit k normálnímu životu, ale také podpořit provozovatele kin,“
vysvětlil producent snímku Tomáš Vican. „Máme v plánu jim dát možnost promítat 3Bobule déle, třeba i pro méně diváků. Od 1. srpna bude film k dispozici i letním kinům a autokinům, kde momentálně zaznamenáváme velkou poptávku,“ dodal Vican.

Náhradní termín měl producent Tomáš Vican v hlavě už ale od poloviny března.

Stejně jako v předešlých dvou filmech se děj snímku 3Bobule točí kolem Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského. Ve třetím pokračování jsou už hrdinové o více než deset let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu   a vlastní vztah.

V nové roli Mira se ve filmu představí slovenský herec Braňo Deák a v roli Humpla Michal Isteník. Diváci se opět mohou těšit také na Mariana Rodena a Radima Nováka, nově na Lumíru Přichystalovou, Tomáše Měcháčka a v dětských rolích uvidí Šimona Klacla, Annu Krejčířovou a Prokopa Zacha. V menších rolích se objeví mnoho špičkových herců v čele s Karlem Rodenem. Ve filmu zazní v několika obrazech hlas Václava Postráneckého, jemuž je snímek věnován. 

Film 3Bobule je propojen s písní Hometown od kapely Mirai. A stejně jako v prvních dvou filmech i v tomto snímku zazní nový song kapely Kryštof, která nahrála pro předchozí Bobule a 2Bobule úspěšné písně Atentát a cyRano. Tentokrát napsal Richard Krajčo duet s názvem Hvězdáři a k jeho nazpívání přizval slovenskou zpěvačku Simu Martausovou.