Intimní scéna Gránského a Pagáčové v dnešním Modrém kódu: Překazila ji korona!
Zdroj: TV Prima

Intimní scéna Gránského a Pagáčové v dnešním Modrém kódu: Překazila ji korona!

Vytvořeno dne 15.06.2020

 

Nebýt korony, diváci dnešního dílu Modrého kódu mohli sledovat intimní scénu seriálových postav Davida Gránského a Patricie Pagáčové, Matyho a Laury. Opatření zavedená kvůli obavám z šíření koronaviru jim ji ale nedovolila.

Video soubor

A nesmíme se líbat. Dneska bychom za normálních okolností s Davidem Gránským natočili polibek, ale nešlo to.

Patricie Pagáčová

„I když jsme všichni testovaní, nosíme roušky a sundáváme je až na ostrou. A nesmíme se líbat. Dneska bychom za normálních okolností s Davidem Gránským natočili polibek, ale nešlo to, a tak pusu nahradila kytka. Bylo to srandovní, na konci každé klapky jsme se s Davidem rozesmáli,“ prozradila Patricie Pagáčová po svém prvním pracovním dni po dvouměsíční pauze v natáčení. Tuhle scénu přitom původně měli natočit ještě před pauzou. Co se stalo? „Poslední natáčecí den před vyhlášením nouzového stavu jsem přijela na natáčení, a nebylo mi dobře. A tak mě raději poslali zase domů a nenatočila jsem nic. Nakonec z toho byl jenom zánět nosohltanu, ale nikdo nechtěl nic riskovat,“ vysvětluje Pagáčová.

To ale nebyly jediné úpravy, které korona vepsala do scénáře Modrého kódu. „Točíme bez komparzu, což je divné. Nejnutnější komparz tak hrají členové štábu. Maskéři jsou tu v rolích procházejících zdravotníků. Takže nás líčí v kostýmu, pak sundají štíty a jdou na plac místo komparzu. Ale i když máme podmínky pro natáčení ztížené, jsem rád, že můžeme natáčet další díly,“ vysvětluje David Gránský, který díky koronakrizi dospěl k několika zjištěním. „Naučil jsem se pořádně mýt si ruce a zjistil jsem, že vystačím s mnohem méně penězi, než jsem byl zvyklý,“ prozradil seriálový nápadník Patricie Pagáčové.

Podaří se Matymu získat Lauřino srdce zpátky, nebo kytka nebude stačit?

Sledujte dnes ve 20.15 na Primě!