Konec trápení známého cukráře z Peče celá země. Stačila jedna operace a je jako proutek
Zdroj: herminapress

Konec trápení známého cukráře z Peče celá země. Stačila jedna operace a je jako proutek

Vytvořeno dne 18.06.2021

 

Pár kilo navíc ho vždy trápilo, a tak se rozhodl s tím skoncovat. Cukrář, známý z pořadu Peče celá země a kadeřník Jan „Jenda“ Jirka (29), podstoupil na pražské klinice liposukci. Konečně tak nastal čas, kdy díky liposukci dotvaruje své problematické partie – boky a břicho.

„Samozřejmě jsem nateklý a v kompresním prádle, ale koukám na televizi a užívám si volna, do šesti týdnů by měl být vidět finální výsledek,“ sdělil známý cukrář po probuzení z narkózy.

Celý zákrok trval pár hodin a nenastaly žádné komplikace.„Už při konzultaci jsem dostal dva prášky, jeden na spaní a druhý na ráno. Vše šlo jak po drátkách. Překvapila mě naprostá profesionalita celého týmu. V Ondřeji Měšťákovi mám ohromnou důvěru. Když jsem ležel a měřili mi tlak před anestezií, byl jsem v klidu, až se všichni divili, že mám tlak, jak kdybych ležel doma na gauči,“ dozvěděli jsme se dále.

„Poslední slova, co si pamatuji, jak mi sestra říká, za chvíli začnete cítit…Ptal jsem se, co začnu cítit, ale odpověď už si nepamatuji. Pak už jsem se probudil na pokoji, čekal jsem, že budu mít bolesti. Ale bolesti nemám. Jen jsem měl strašný hlad,“ dodal závěrem.