Kostka, Satoranský, Švormová a další! Na festival dorazila stará garda
Zdroj: herminapress

Kostka, Satoranský, Švormová a další! Na festival dorazila stará garda

Vytvořeno dne 05.07.2024

Do Karlových Varů zavítali na festival i legendy českého filmu a divadla. Na představení filmu Ivana Trojana Karamazovi dojeli jeho herečtí kolegové, přijel se podívat i syn Josef.

V karlovarském divadle tak zasedli Jaroslav Satoranský, Libuše Švormová, Dana Syslová, Jitka Smutná, Martha Issová a také manželský pár Carmen Mayerová a Petr Kostka. Na film spěchal i obarvený Leoš Mareš, v džínách a kožené bundičce vyrazila Andrea Bartošková.

Zuzana Stivínová se v Karlových Varech potkala se svým otcem Jiřím Stivínem a herec Zdeněk Dušek s doprovodem si užívali festivalovou atmosféru.

 

 

 

Default User Image
Cesti fashion …, 05.07.2024 10:21
Spousta debilku z Anglie a Francie v pantoflich a fuseklich. Ale nadavat se bude Cechum v sandalech
Default User Image
Svetlana, 05.07.2024 10:27
Jaktoze tam nejsou aspon z 50% filmy v ukrajinstine? To je diskriminace nas Ukrajincu. Cesi si doma nejak moc dovolujou!
Default User Image
Jozef Binias, 06.07.2024 21:42
Tohle je panoptikum ty by u nas nemohli ani krmit hrocha nic ve zly Sarloto ale mels bys na mamu dat a ne nas porad jenom spat. Sator to zkpusel ns party v Puppu na moniku ale vyprstila ho je tp dedek a my sme celebrity binias musite nas mit radi ksme preve vasi kamaradi. Sledujte nase pribehy prejedlici a ztroskotaci nebudte spaci dlefukte nsc na instaci #binias