Krása dětské hvězdy je pryč. Takto dnes vypadá Yvetta Kornová
Zdroj: herminapress

Krása dětské hvězdy je pryč. Takto dnes vypadá Yvetta Kornová

Vytvořeno dne 26.10.2022

Bývalou dětskou hvězdu a herečku Yvettu Kornovou (60) byste dneska nepoznali. Na kdysi krásné a talentované sestře Jiřího Korna se krutě podepsal alkohol a zkušenosti s drogami. A právě Yvetta Kornová se náhle objevila na uvedení nového seriálu a dožadovala se vstupu. Oblečená jako bezdomovkyně, nikým nepoznána, se dokonce přetahovala se Zlatou Adamovskou o židli.  

„No, to je moje židle, tady nebudete sedět,“ jala se herečka bránit svoji židli před ženou nevalného vzhledu. Yvetta se však nevzdala a v klidu se posadila.

Zasáhnout musel až režisér seriálu Společně sami Tomáš Magnusek: „Po třiceti letech se do filmu vrátila herečka Yvetta Kornová. Jediný, kdo ji tady v převleku bezdomovce poznal, byl Jirka Krampol, jinak nikdo. S Martinem Dejdarem hrají dva bezdomovce, lezli v Hradci do popelnic a byli skvostní.“

Sestra Jiřího Korna, Yvetta Kornová, která se stará o ovečky a osm koček, se jen umívala: „Hraji bezdomovkyni a asi dobře. Když jsem v utajení čekala před budovou na příchozí hosty a herce, nikdo mě nepoznal a navíc jsem dostala od nějakého pána stravenku.“

Yvetta Kornová je nejmladším sourozencem Miroslava, Tamary a nejslavnějšího Jirky Kornových. Svoji dětskou hereckou kariéru započala v komedii Šest medvědů s Cibulkou a Přijela k nám pouť. Její herecká historie je, i přes všechny životní peripetie, poměrně bohatá Momentálně točí s Tomášem Magnuskem seriál Společně sami.