Kráska z reality Love Island a Miss ukázala žhavou figuru v plavkách. Diety za touto postavou nehledejte!
Zdroj: Se svolením Mirka Pikolová

Kráska z reality Love Island a Miss ukázala žhavou figuru v plavkách. Diety za touto postavou nehledejte!

Vytvořeno dne 28.07.2022

Vicemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019, tanečnice a modelka Mirka Pikolová v Egyptě způsobila pořádný poprask. Při focení u bazénu na ni po očku pokukovali snad všichni kolemjdoucí. Není se čemu divit, Mirka má luxusní postavu a její sexy pohled nenechá snad nikoho chladným.

Za touto krásnou postavou ale nehledejte žádné drastické diety. Mirka si nyní užívá zaslouženou dovolenou v Egyptě, kam odletěla po náročném pracovním maratonu. 

„Jsem šťastná, že si tady můžu chvíli odpočinout, vypnout. Měla jsem poslední půlrok pracovně náročný. Jezdila jsem na módní přehlídky do Německa, k tomu v Praze natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas, dále jsem absolvovala natáčení různých reklam. Spolupráce s firmami na Instagramu taky vyžadují spoustu času. Ale nestěžuju si. Miluju svou práci a hlavně, že mohu dělat to, co mě baví a naplňuje." shrnula Mirka.

Pokud si myslíte, že Mirka drží přísné diety, aby její tělo bohyně vypadalo, jako na fotografiích níže, mýlíte se. Mirka si nyní na dovolené užívá a jí všechno, na co má chuť. Hamburgery miluje ze všeho nejvíce! A to nejen na dovolené, ale i doma v Česku. Mezi další Mirčiny neřesti patří čokoláda v jakémkoliv provedení. Naštěstí Mirka nemusí trávit hodiny ve fitku, aby její postava vypadala jako tělo bohyně. Zacvičit si chodí pravidelně, ale ne každý den.

„Cvičení mě baví, ale nejsem takový ten typický fitnessák. Nikdy jsem se v jídle nehlídala. Takže klidně sním hamburger a pak si ještě dám půl tabulky čokolády. Samozřejmě před přehlídkou nebo natáčením se snažím konzumovat lehčí stravu," dodala s úsměvem Mirka, kterou po návratu z dovolené čekají další pracovní povinnosti a nové projekty.