Na titulce magazínu pro muže pózuje tahle známá kráska. Fotil jí finalista SuperStar
Zdroj: Playboy/Miro Šmajda

Na titulce magazínu pro muže pózuje tahle známá kráska. Fotil jí finalista SuperStar

Vytvořeno dne 21.07.2022

Právě vychází srpnový Playboy, na jehož titulní straně pózuje vícemiss soutěže krásy Miss Czech Republik, tanečnice a modelka Mirka Pikolová. Pro Playboy nafotila provokující snímky pod vedením zpěváka, skladatele a textaře Mira Šmajdy.

Mirka Pikolová je třetí vicemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019. Je tanečnicí, modelkou a účastnicí reality show Love Island. Mirka pro Playboy nafotila snímky odvážnější než kdykoliv jindy.

Když jsme jí představili koncept focení na střeše v centru Prahy, okamžitě byla pro. Během dvou dnů vznikly pod taktovkou fotografa Mira Šmajdy úchvatné snímky s podtitulem Kočka na rozpálené střeše. „Fotit na střeše bylo pro mě výzvou, protože trpím závratěmi z výšek. A i přesto to byl pro mě velký zážitek. Chvílemi bylo focení opravdu náročné. Vysoké teploty střídal chlad noci. Zažila jsem i letní bouřku,“ řekla Mirka a dodala: „S výsledkem jsem nadmíru spokojená a věřím, že snímky osloví nejednoho čtenáře.“ Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že Mirčiny křivky jsou zkrátka dokonalé.

Srpnové vydání dále nabízí velký exkluzivní rozhovor s Ivanou Belákovou – hvězdnou slovenskou tatérkou. Na dvacet otázek odpovídá Václav Varaďa – čerstvý držitel titulu Trenér roku, který se neotáčí zpět.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Srpnové číslo Playboye je v prodeji od 21. července 2022.