Kruté pravdy v Ulici: Co je pro Karlu a Máru tečkou za jejich manželstvím?
Zdroj: TV Nova

Kruté pravdy v Ulici: Co je pro Karlu a Máru tečkou za jejich manželstvím?

Vytvořeno dne 21.03.2023

Velkou zkouškou si už pár měsíců prochází manželství Karly a Máry. Nyní dojde na smutné pravdy, jež odstartují jejich další životní etapu. Co bude tečkou za jejich manželstvím? Proč se úplně zhroutí? To napoví tato ukázka z nových dílů seriálu Ulice.

Video soubor

Diváci seriálu Ulice, jenž běží každý všední podvečer na TV Nova, sledují již několik měsíců příběh Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský), jimž zničila vztah Karlina nevěra. Přestože se snaží ze všech sil manželství zachránit a Karla svého poblouznění hluboce lituje, nestačí to. Jen co se u nich zablýskne na lepší časy a zdá se, že krizi konečně překonali a mohou začít znovu, záhy se ukáže, že opak je pravdou.

Mára prostě přestal Karle důvěřovat. I on by rád udělal za minulostí tlustou čáru, už kvůli dětem Vojtovi (Felix Šrámek) a Kustíkovi (Rafael a Samuel Martinicovi). Jenže to prostě nejde. Stačí maličkost, aby se mu znovu vrátily pochybnosti, zda mu Karla nelže, jestli se dříve nebo později neobjeví další Jakub (Jan Mansfeld), který by ji pobláznil a do kterého by se zamilovala.

Právě tohle je pro Máru nyní nejhorší. Stále vlastně neví, proč to Karla udělala, v čem byl Jakub lepší než on. A tohle pošramocené, podupané mužské ego se jen hodně těžko spravuje. Chce to čas, který těm dvěma už bohužel dochází... Jak dospějí do smutného bodu, že takhle žít se vážně dlouhodobě nedá a že to ani jeden z nich již nechce? To naznačí tato emotivní ukázka z nových dílů Ulice, jež chytne za srdce každého, kdo této dvojici fandí a myslí si, že ti dva k sobě přese všechno, co stalo, patří…  

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova