Kráska Vanesa Švédová se pyšní titulem Česká Miss
Zdroj: herminapress

Kráska Vanesa Švédová se pyšní titulem Česká Miss

Vytvořeno dne 12.12.2022

Show Hledá se Miss dospěla do svého velkého finále. Diváci televize Prima měli možnost sledovat živě velkolepý slavnostní večer. Přenosem provedl moderátor Tomáš Měcháček.

Chybět samozřejmě nesměla ani porota ve složení Andrea Bezděková (Česká Miss 2016), Pavlína Němcová (Topmodelka), Roman Holárek (ředitel soutěže Česká Miss Essens a majitel modelingové agentury PURE Model management) a Michal Kovář (majitel soutěže Česká Miss Essens). Vítězkou se po dlouhém a napínavém souboji stala Vanesa Švédová.

O titul České Miss Essens bojovalo dvanáct dívek, které v uplynulých týdnech musely prokázat své dovednosti v nejrůznějších výzvách a úkolech. „Česká Miss Essens boří tradice a stereotypy soutěží krásy a představuje se ve zcela nové podobě. Chceme ukázat diverzitu, krásu všech podob, neškatulkuje modelky do jasných vzorců. Každá z dívek je totiž jedinečná, dokonalá díky svým odlišnostem a má šanci prosadit se nejen u nás, ale i ve světě,“ říká ředitel soutěže Roman Holárek.

O vítězce nerozhodovala pouze porota, ale také diváci pomocí SMS zpráv. A právě diváky nejvíce zaujala Vanesa Švédová, která se tak stala první vítězkou České Miss Essens.

Zdroj: TV Prima