Zbyly jim jen oči pro pláč! Proč se ruší finále soutěže krásy?
Zdroj: Česká Miss Essens

Zbyly jim jen oči pro pláč! Proč se ruší finále soutěže krásy?

Vytvořeno dne 19.08.2021

Do České Miss vstoupila v tomto roce nadnárodní kosmetická společnost s jasnou vizí vybudovat prestižní soutěž krásy, jejíž vítězky budou reprezentovat Českou republiku na těch nejznámějších světových soutěžích. Finále letošního ročníku se bohužel neuskuteční.

V tiskové zprávě situaci vysvětlují pořadatelé soutěže krásy: Zatímco v loňském roce jsme se zakončení soutěže nedočkali kvůli pandemii související s šířením nákazy covid-19 a s ní přijímaných restriktivních opatřeních vlády, letos se jedná o kombinaci těchto příčin, které zkrátka nedovolují takto náročný projekt realizovat v podobě, kterou si soutěžící a soutěž Česká Miss ESSENS zaslouží.

Doznívající první vlny pandemie, zejména pak nejistota a hrozící nová opatření neumožňovaly a neumožňují tento několikaměsíční projekt naplánovat ke spokojenosti nového managementu a obchodních partnerů. Proto se vedení nově vznikajícího projektu rozhodlo nedokončený ročník uzavřít bez vyhlášení vítězek, vyhrazuje si ovšem právo na vlastní nominaci reprezentantek v nejbližších termínech soutěží Miss Universe, Miss Earth, Miss Global a Miss Europe.

Nový ročník České Miss ESSENS započne castingovou tour po celé České republice na jaře příštího roku. Na velké finále se pak můžeme těšit na podzim 2022.