Laďka Něrgešová zaperlila a přiznala bizarní doping. Na čem frčí?
Zdroj: herminapress

Laďka Něrgešová zaperlila a přiznala bizarní doping. Na čem frčí?

Vytvořeno dne 11.05.2022

Herečka Laďka Něrgešová prokázala slušné vědomosti a nevídanou pohotovost v soutěži Máme rádi Česko. Laďčina nevídaná aktivita brzy vedla ke spekulacím o možném dopingu. K požívání určité látky se moderátorka později přiznala.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Kelímek plnotučné hořčice spořádala Laďka Něrgešová během natáčení a nepotřebovala ani lžičku. Zvládla to prstem a účinky se dostavily okamžitě. „Úplně cítím, jak se mi prokrvuje břišní dutina. Ale já jsem to otevřela a už tam bylo hrábnuto,“ postěžovala si. Původce hrabance se vzhledem k podobným projevům po požití nabízí.

„Nemůžu prozradit tu značku, ale je to moje nejoblíbenější hořčice vůbec. A je to jedno z těch balení, které když přineseš ke kase, tak ti to prodavačka radši dá ještě do sáčku,“ přiznal zkušenosti s hořčicí Jakub Prachař.

Stimulující účinky hořčice nebyly dosud vědecky prokázány, na vzorku těchto dvou moderátorů je ale nelze vyloučit. A to je dobrá zpráva nejen pro moderátory v Česku, ale i ve světě, neboť hořčice by tak i navzdory stále se zvyšujícím se cenám potravin byla jednoznačně nejdostupnějším povzbuzovadlem.