Osudový okamžik manželky Saši Rašilova: Spadla do bazénu a přerazila si holeň
Zdroj: herminapress

Osudový okamžik manželky Saši Rašilova: Spadla do bazénu a přerazila si holeň

Vytvořeno dne 19.07.2022

Saša Rašilov a manželka Lída Rašilovová prozradili, kolik potomků mají ještě v plánu. A také jak se dali dohromady.  Lída se totiž musela zranit, aby upoutala Sašovu pozornost.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Ty sis mě všiml, když jsem spadla z bazénu,“ připomněla Lída Sašovi (ne)šťastný okamžik během zkoušení představení v Národním divadle. „Toho si všimli v tu chvíli všichni, toho si nešlo nevšimnout,“ bavil se při stejné vzpomínce Saša Rašilov.

„Lída hrála v company v představení Ze života hmyzu, kde byla skupina pohybově nadaných herců, kterým nebude vadit, když jim bude někdo při zkoušení dva měsíce říkat: Teď jste jepice, běžte zleva doprava, teď jste komáři, leťte zepředu dozadu… Měli takový nástup, já jsem stál vepředu na forbíně s kytarou, oni přibíhali a tam byla fontánka, kterou se Lída rozhodla ladně přeskočit. Ale zakopla takovým způsobem… to se fakt nevidí. Kromě toho, že si přerazila holeň, letěla a celé Národní divadlo zadunělo. Ozvala se památná věta režiséra Špinara: Lído, můžeš mi říct, co je tohle za situaci? Protože to se celé zastavilo, podle mě se zastavila i tramvaj na Národní třídě. Nechtěl jsem se tam dívat, protože jsem si říkal, že je tam asi někdo mrtvej. A pak se ozvala Lída: Dane, to je fakt blbá situace. Tak jsem se otočil, kdo to je, to mě fakt zajímalo,“ odvyprávěl herec osudový okamžik, který předznamenal další manželství a další dvě dcery.

„Mám čtyři holky. Teď ještě čtyři kluci, to je můj plán. Jsem akorát na té dělicí čáře,“ šokoval herec nejen Honzu Dědka v jeho Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka na zámku Hluboká, ale především svoji manželku Lídu, která skutečně nevypadala, že by se cítila na další čtyři potomky.