Langmajer a Gondíková v posledním sKORO NA mizině: Za Noemovu archu může Csáková
Zdroj: herminapress

Langmajer a Gondíková v posledním sKORO NA mizině: Za Noemovu archu může Csáková

Vytvořeno dne 07.07.2021

Poslední, 8. díl, online seriálu "sKORO NA mizině" s názvem "Noemova archa" uzavře dějovou zápletku postupně budovanou během šestého a sedmého dílu, ale také celý tento projekt, který se za rok své existence pyšní 10 miliony zhlédnutí, a to čistě organicky.

Zdroj: sKORO NA mizině

Do tak již napěchované sestavy předchozího dílu ve složení Štěpán Kozub, Václav Neužil, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Petr Rychlý, Petr Kolečko, Albert Čuba, Robin Ferro, Josef Kaluža, Vladimír Polák a Robert Rosenberg nyní přibude herec, muzikant a moderátor Jakub Prachař a polský herec a producent Paweł Delag, který si svou první filmovou roli v roce 1993 střihl rovnou v oscarovém snímku Schindlerův seznam.

"Získat Pawl Delaga byl nejnáročnější úkol v rámci sKORO NA mizině. Ještě den předtím Paweł se štábem Netflixu natáčel v Kievě a svou hereckou agenturu, s níž jsme vše řešili, má pro změnu ve Francii. Jelikož jsme tuto epizodu točili v dubnu, podmínky na cestování byly kvůli covidu pekelně komplikované. Původní plán, že bychom Pawła, jakmile dotočí, posadili v Kievě do letadla směr Praha, kde by ho vyzvedl náš řidič směr Ostrava, se ukázala jako nemožná. Spoje byly neustále rušeny, anebo byly v nabídce, ale nebyly aktivní. Navíc se ještě ukázalo, že Pawła z Kieva pustí letět jen do jeho domovské země, takže nakonec letěl do Krakowa, aby poté sedl do auta a sám do Ostravy přijel," říká režisér Vladimír Skórka.

Další novou postavou seriálu sKORO NA mizině je herec, muzikant a moderátor Jakub Prachař, který díky natáčení seriálu sKORO NA mizině zažil něco, co doposud ne. "Když jsem potkal Štěpána Kozuba, poprvé v životě jsem zažil, jaké to je být fanouškem," směje se Prachař, pro kterého bylo natáčení v zaprášeném bunkru bez větrání, coby astmatika, náročné, ale i přesto si ho užil.

Jelikož Jakuba Prachaře a Petra Kolečka pojí dlouholeté přátelství, promítlo se to také do scénáře. Ve scéně, kdy si Štěpán Kozub stěžuje právě na Kolečka, že s ním nevydrží, mu Prachař odvětí: “Já jsem s ním bydlel tři roky.” Čímž si u Kozuba získá neskonalý obdiv. “S kolečkem. Tři roky. Ty pi*o, Kubo, Ty jsi mučedník!”

“Naše mise dopadla úspěšně a my vám za celý náš tým děkujeme, že se díky vám podařilo finančně zachránit Divadlo Mír a nejen jeho herce. Celkově jste pomohli 50 hercům, ať už rozděleně před Divadlo Mír, nebo napřímo, když v seriálu hráli,” prozrazuje Vladimír Skórka.