Sexy Nikol Moravcová! Bazén u pokoje a romantika v termálech
Zdroj: Se svolením Nikol Moravcová

Sexy Nikol Moravcová! Bazén u pokoje a romantika v termálech

Vytvořeno dne 07.07.2021

Známá česká influencerka, blogerka a moderátorka Nikol Moravcová se rozhodla ukázat své dcerce krásy Slovenska a strávila s rodinou první červencové dny v Tatrách. Téměř dvouletá Violet se vyřádila na dětských atrakcích a Nikol si s manželem Karolem našli ve vodním areálu Bešeňová i čas na romantiku.

„Naše malá je poloviční Slovenka, tak bylo na čase jí také ukázat krásy jejího druhého domova. Tady v Tatrách, konkrétně v Bešeňové, jsem byla naposledy přesně před dvěma lety ještě jako těhotná. A tenkrát jsme si řekli, že se sem jednou musíme vrátit až bude Violka na světě. Je to tady pro děti perfektní. Dokonce i pro takhle malé,“ uvedla Nikol s tím, že manžel Karol jí dopřál chvilku pro sebe, a tak si po velmi dlouhé době užila i wellness a saunu, kde si odpočinula a nabrala energii na další projekty, kterých bude podle známé influencerky toto léto opravdu hodně.

Vodní park Bešeňová leží v srdci Liptova a kromě neuvěřitelného množství vodních atrakcí, devíti bazénů, širokého spektra tobogánů a nádherného Wellness & Spa koutku návštěvníky často láká na své termální bazény s vysokým obsahem léčivých prvků. „Bydleli jsme v hotelu Galeria Thermal Bešeňová, a sice v nejnovějším pokoji jako první ze všech hostů vůbec. Skvělé na tom bylo, že jsme měli bazén hned u pokoje a mohli jsme s manželem, když malá usnula, jít do termálu a udělat si romantiku. A termální bazény udělali dobře i Violce. Na ručičkách se jí objevila suchá kůže a po koupání v pramenech se jí to výrazně zlepšilo. Nejvíc nadšená ale byla z místních brouzdališť, kde si hrála s tatínkem celé hodiny,“ prozradila Nikol. Bešeňová ale nebyla jediným místem, které rodinka navštívila.

Ve Vysokých Tatrách si Nikol nenechala ujít oblíbené člnkovanie na Štrbském plese, navštívila secesní Grandhotel Praha v Tatranské Lomnici nebo obrovský vodní aquapark Tatralandia s oblíbeným koutkem zvířat Zookontakt.