Leoš Mareš se vyjádřil k údajně nechtěné dceři Alex! Jsou to lži!
Zdroj: herminapress

Leoš Mareš se vyjádřil k údajně nechtěné dceři Alex! Jsou to lži!

Vytvořeno dne 23.04.2022

Po dlouhém rozvaze se včera pozdě v noci Leoš Mareš otevřeně vyjádřil k tématu, že jeho novorozená dcera Alex je údajně nechtěná a vše měl dělat jen kvůli manželce Monice Marešové.

Dobrý večer máme trapení…” Těmito slovy začal skoro osmi minutové vyjádření moderátor Leoš Mareš včera na sociální síti. Do Ranní Show na Evropě 2 mu totiž přišla zpráva, kde stálo, že údajně po základních školách v rámci oficiálních workshopů Hospodářské komory Jihočeského kraje vystupuje jakýsi Marek Pavlík, který tvrdí, že je Leošův příbuzný a zná podrobnosti o vztahu Mareše k jeho novorozené dceři Alex.

Říka opravdu velmi ošklivé věci o mojí rodině a musím říct, že mě to dost vyděsilo.

Pan Pavlík dětem říkal, že jste z narození dcery nešťastný, že jste ji nechtěl, ale že ji máte kvůli vaší ženě, kterou milujete. Pokračuje text zprávy, který Leoše dost vyděsil. Tuto zprávu mu zaslala jedna z maminek žákyně, která se zúčastnila přednášky pana Pavlíka. 

Krátce na to si moderátor vše telefonicky ověřil u ředitelky základní školy, kde měla tato přenáška probíhat. Dle textu zprávy se mělo údajně jednat o ZŠ Besednice. Tato škola však neměla být jedniná, kde pan Pavlík tyto “skutečnosti” žákům vykládal. Vše prý se svolením moderátora.

Je to to, že jste nechtěl Vaši dceru a že jste nešťastnej, že ji máte?” Ptala se ředitelká Leoše, aby si potvrdila informace, které získala od jejích studentů. Což naznačuje, že skutečnosti obsažené ve zprávě se opravdu staly a že přednášky opravdu proběhly. Zklamaný Mareš neví, co si s tímto vlastně má počít a sám je překvapen, kolika studentům tento pán již tyto “lži” přednášel.

Nevím, proč to říká a jakou má motivaci. Jenom bych ho chtěl poprosit, aby to už nedělal. Protože nerozumím tomu, proč říká, že je můj příbuzný, když jsme se v životě neviděli.” Apeloval Leoš na pana Pavlíka a  dodává, že vše je sprostá lež. Nakonec se moderátor rozhodl kontaktovat policii s odůvodněním, že je to zásah do osobních práv a že byla naplněna skutková podstata pomluvy.

Zároveň celý problém tímto videem zveřejnil, aby se fanoušci dozvěděli pravdu dřív, než se k nim podobné informace dostanou od někoho třetího. Celé vyjádření včetně zmíněné zprávy najdete níže v instagramovém příspěvku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares)