Leoš Mareš si koupil použité trenýrky za milion korun! Mají za sebou velký příběh!
Zdroj: herminapress / TV Nova

Leoš Mareš si koupil použité trenýrky za milion korun! Mají za sebou velký příběh!

Vytvořeno dne 31.03.2022

Ve středu ráno byla ukončená neuvěřitelná aukce obyčejných oranžových trenýrek! Tento kus použitého oblečení procestoval doslova půl světa a poslední příhoz, milion korun, učinil Leoš Mareš.

Na první pohled obyčejné oranžové trenýrky se tak můžou zřejmě zařadit mezi nejluxusnější kusy oblečení, co si kdy známý moderátor pořídil. Neudělal to však jen tak z rozmaru.

Ikonické trenýrky patřily kolegovi Tomášovi Zástěrovi, který v nich v Dominikánské republice prožil značnou část reality show Survivor! Byl v nich tak často, že si ho jeho fanoušci již v ničem jiném nedokázali představit a staly se tak neodmyslitelnou Tomášovou součástí. Absolvoval v nich značnou část extrémních soutěží a na televizních obrazovkách v nich doslova zářil.

Po dobu soutěže se o sociální sítě Tomáše Zástěry starala moderátorka Zorka Hejdová, která vtipně navrhla, že by z trenýrek mohl být i skvělý merch. A fanoušci se smíchem souhlasili.

Když Tomáš Zástěra ze zdravotních důvodů soutěž opustil, zjistil, jak jsou jeho oranžové trenýrky slavné. Rozhodl se, že je vydraží a výtěžek z aukce poputuje na podporu pana Romana a jeho neúplné rodiny. Po dvaceti devíti příhozech tak byly miliónové trenýrky vydraženy právě Leošem Marešem. Jako Tomášův fanoušek se na jeho podporu již před pár týdny v podobných ukázal s velkou slávou i v rádiu. Nyní má v šatníku originál.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares)

 

 

 

Default User Image
TakySeBojímAby…, 01.04.2022 03:27
Víš, problém je, že trenky od nějakýho neznámýho anonyma nikoho nezajímají, ani nový, ani posr*** ani poch****.. a takový člověk, který se stydí i za svoje jméno ostatního nazývá ubožákem.. jak vtipné :)
Default User Image
Tak se smíchy …, 01.04.2022 07:46
Hlavně ty tvoje trenýrky na malý pér* by byli tak za dvě mega a mikroskop k tomu aby sis ho našel až půjdeš chc** deb***
Default User Image
Pičůsku, 01.04.2022 07:58
Ty máš taky zajímavé jméno. Debi** s čurá****. Hlavně že víš co lidi zajímá. Co třeba pětkrát použity kondom a natáhnout ti ho na hlavu. A ještě kopačka do kou** až to cinkne o bradu. Asi kou*** Mareše
Default User Image
TakyAnonymJakJinakŽe, 01.04.2022 03:32
Zkus je sundat a dát třeba do pračky, uleví se ti a ten smrad ti nepoleze tolik na mozek.
Default User Image
Honza , 01.04.2022 07:14
Ubožák seš akorát tak ty? Neumiš číst ,že tam vůbec nejde o ty trenýrky?
Default User Image
Mareš kokot, 01.04.2022 07:54
Jo nejde o trenýrky. Ale nechápu proč nevydražili třeba Zástěrovo hov** . A nebo hov** všech ze soutěže. Mareš je deb** co neví co s penězi. Jen protože mužů budu na dražbě kupovat trenýrky za milión. To je aspoň debilita. Tady občané vidíte kam dospěl demokratický kapitalismus. Druzí nemají ani na nové hadry a ta pí** si koupí pros**** trenýrky. Kdyby měl trochu soudnosti musel by sám sebe nakopat do rypáku
Default User Image
Mila, 10.10.2022 10:18
Ty jsi vůl a navíc neumíš číst, jen uráziš,jsi zamindrákovaný blb co neví,co je charita.
Default User Image
Malibu, 01.04.2022 15:26
Možná jste nedocetli, na jakou věc putuje výtěžek z aukce, Paka