Operní pěvkyně Tereza Mátlová kamarádí s potkanem. Šedivý mazel má romantické jméno
Zdroj: herminapress

Operní pěvkyně Tereza Mátlová kamarádí s potkanem. Šedivý mazel má romantické jméno

Vytvořeno dne 30.03.2022

Operní pěvkyně Tereza Mátlová zbrojí do „plné polní“. Termín Českého plesu, 9. dubna, se blíží a je nutné po „covidovém netančení“ opět oprášit společenský život. Tentokrát si pro večerní šaty do módního salonu operní diva nepřišla sama. Doprovod jí dělala dcera Emilka a potkan Lily!

„To je náš miláček, samička potkana Lily. Je pravdou, že jsem si myš doma nedovedla představit, přestože si myslím, že zvíře do domácnosti s dětmi patří. Ale Lily je hrozně hodná, empatická, zvědavá, jsem z ní, stejně jako Emilka, nadšená. A ještě má jednu krásnou vlastnost. Nevadí jí, když doma zpívám. Vezmu si jí na klín, zpívám a ona klidně usne. Vysoké tóny jí nevadí. Bojuji s alergií na všechna zvířata, beru dokonce prášky, ale kvůli ní se překonám. Lily bereme všude sebou, jezdí s námi na dovolenou, chodí s námi ven. Je hrozně krásná a mám pocit, že to o sobě ví. Je to taková VIP myš,“uvedla se smíchem Tereza Mátlová na zkoušce šatů v salónu Aleny Wilson.

Po hezkých šatech pokukovala čtrnáctiletá dcera Terezy Mátlové Emily Janečková. Svoji mámu za chvilku přeroste. Probírá už mámin šatník? „Probrala jsem šatník a Emilce jsem vyčlenila šaty, které už neobléknu. Mám spousty společenských šatů, které jsem měla na sobě jenom jednou nebo dokonce ani jednou. Ona je chce a já jí je ráda dám. Ale musím říct, že se na Emilku šaty dobře pořizují, protože je vysoká a štíhlá. Jsem zvědavá, kam poroste, protože moje boty nosit už může,“ uvedla Tereza Mátlová a s mateřskou pýchou se pochlubila. „Emilka má spoustu koníčků. Hraje v muzikálu Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách, těší se na letní scény, teď jí čekají představení s Kühnovým dětským sborem v Národním divadle, začala hrát tenis.“ Emilka dokonce požádala mámu o šicí stroj, chce tvořit, něco vyrábět. „První, co ušila, byl polštářek pro svoji potkaní kámošku Lily. A také tvrdí, že půjde k Aleně Wilson na brigádu. Tak uvidíme.“