Výměna manželek: Byl na tvrdých drogách a přiznal to i náhradní manželce
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Byl na tvrdých drogách a přiznal to i náhradní manželce

Vytvořeno dne 30.03.2022

Ve dnešní premiérové Výměně manželek diváci uvidí, jak zvládne temperamentní Alena rodinu se čtyřmi dětmi a svérázným tatínkem k tomu, a jestli se podaří Renatě rozpohybovat rodinu, kde vše řídí maminka.

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Prachaticích – s Renatou (40), Lukášem (32), Barborou (17), Vendy (12), Dominikem (7) a Denisem (3). Do Výměny přihlásila rodinu Renata, chce zjistit, jestli by mohla v domácnosti dělat něco lépe, a zároveň doufá, že Lukáš se trochu uklidní, protože je na její vkus až moc velký nervák.

Na druhé straně se diváci seznámí s Alenou (41), Karlem (41), Kájou (8) a Jáchymem (2), kteří žijí ve vesničce Pěkná. Aleně v této rodině vadí, že naprosto všechno od samého rána do večera řeší pouze ona. Karel sám přiznává, že je línější a na všechno má dostatek času. Alena tedy očekává, že si Karel uvědomí, co všechno v ní má.

Alena ovšem v nové rodině zjistí, že si nežije tak špatně. Se svým životním příběhem se jí totiž svěří její náhradní manžel Lukáš. Ten byl už od neuvěřitelných čtrnácti letech na drogách, konkrétně na pervitinu. Se svou závislostí na tvrdých drogách skončil před třemi lety. Hlavním důvodem je jeho nová rodina a hlavně Renata, která ho drží nad vodou. Do Výměny jdu i kvůli tomu, aby všichni ti, kdo ho viděli předtím, zjistili, jak se změnil a co dokáže,“ nechala se slyšet právě Renata.