Letní scéna Harfa zve na divadlo s hvězdnými herci a herečkami. Na koho se můžete těšit?
Zdroj: herminapress

Letní scéna Harfa zve na divadlo s hvězdnými herci a herečkami. Na koho se můžete těšit?

Vytvořeno dne 28.07.2020

Terasy Harfa, nový multifunkční prostor na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni, se v srpnu stanou dějištěm 9. ročníku divadelní Letní scény Harfa. Na unikátním místě pod otevřeným nebem si můžete dopřát vydatnou dávku humoru, inspirace a dobré zábavy.

Jedna z nejúspěšnějších komedií Marca Camolettiho s Leošem Nohou, Lukášem Langmajerem, Lucií Zedníčkovou a dalšími známými herci je na programu 3. 8., 24. 8. a 25. 8. od 20.00. A do pyžam! pobaví smrští zmatků a kamufláží, v nichž se však neztratíte, díky autorovu mimořádnému citu pro vtip, situační a slovní komiku, zajímavou zápletku a důvtipné rozuzlení. Aby zatajil milenku před vlastní ženou, vydává ji za milenku svého přítele. Netuší však, že jeho přítel je zároveň milencem jeho ženy…

Hudební představení Dar z nebes přináší příběh radosti, který začal slzami.

Co vše se může přihodit poté, když úctyhodný politik nalezne mrtvolu v hotelovém pokoji? Odpověď nabídne 4. 8. od 20.00  detektivní komedie Raye Cooneyho Příště ho zabiju sám! s Leošem Nohou, Michaelou Kuklovou, Lukášem Langmajerem a dalšími.

Kultovní představení Caveman je nejen obhajobou jeskynního muže, ale hlavně obhajobou inteligentního humoru. Letní scéna Harfa jej nabídne 5. 8., 6. 8. a 19. 8. od 20.00 v podání Jana Holíka či Jakuba Slacha.  

Komedie Natěrač s Leošem Nohou, Barborou Mottlovou a Evou Decastelo je k vidění 10. 8. od 20.00.

Oblíbený stand-up komik Lukáš Pavlásek 11. 8. od 20.00 v předpremiéře uvede svůj speciál Planeta slepic.

Originální retro komedie Normální debil vznikla na motivy stejnojmenné knihy Roberta Bellana plné příhod z autorova dětství prožitého v bývalém Československu.

Po Cavemanovi přichází Cavewoman! V hlavní a jediné roli Daniela Choděrová – 13. 8. od 20.00 na Letní scéně Harfa.

Hvězdně obsazená komedie Neila Simona Poslední ze žhavých milenců přivede 17. 8. ve 20.00 na scénu na střeše Galerie Harfa Simonu Stašovou a Petra Nárožného.

Petr Nárožný se na Letní scénu Harfa vrátí 18. 8. od 20.00, spolu s Václavem Vydrou, Naďou Konvalinkovou, Libuší Švormovou, Jiřím Ptáčníkem, Evou Janouškovou. A to v komedii Roberta Andersona Víš přece, že neslyším, když teče voda.

Komedie na motivy románů Karla Maye a filmů Haralda Reinla Vinetůůů! s Petrem Vojnarem, Petrem Jablonským, Jakub Šlégrem, Tomášem Rackem ad. bude mít na Letní scéně Harfa předpremiéru 20. 8. od 20.00.

Za ztvárnění hlavní role v inscenaci Drobečky z perníku, tragikomickém příběhu s nadějeplným koncem, získala Simona Stašová divadelní cenu Thálie a vy ji můžete na Letní scéně Harfa vidět 26. 8. od 20.00.

Letošní 9. ročník divadelní Letní scény Harfa vyvrcholí 31. 8. od 20.00 legendární inscenací S Pydlou v zádech.