Potřebujete originální šaty na léto? Osobně vám poradí návrhářka Jaroslava Procházková
Zdroj: herminapress

Potřebujete originální šaty na léto? Osobně vám poradí návrhářka Jaroslava Procházková

Vytvořeno dne 27.07.2020

Prázdniny jsou tady, léto je v plném proudu, nutnost odhalovat to, co je na nás krásné a zahalovat to, co má zůstat skryté a neodhalené, je už definitivně všude přítomná!

Přesně o to se Jaroslava Procházková snaží celou dobu našeho působení ve světě módy. Naposledy proběhla módní přehlídka aktuálně “o vás - bez vás” - tedy bez diváků a s povinnými rouškami. Prezentace této kolekce …all you need is HOPE!, je v podstatě důležitý záznam doby - doby zahalené rouškou.

Nyní pro vás má připravené krásné modely z úpletu, ale zároveň i šité modely, které jsou vhodné pro velmi teplé letní dny.

Celý týden: 27.7 - 31. 7. v době 11.00 - 18.00 budu osobně pracovat ve studiu „JAROSLAVA“ v paláci LUCERNA (pod visícím koněm) Vodičkova 36, Praha 1. Bude mi potěšením vás tam přivítat, poradit, společně s vámi hledat, hrabat, zkoušet, kombinovat dle libosti, až k úplné spokojenosti!,“ láká Jaroslava Procházková módy chtivé ženy.

Samozřejmostí je i možnost vybírat z minulých kolekcí, za což budete platit pouze 50% z původní ceny, či koš plný “radostí za hubičku”.