Potřebujete originální šaty na léto? Osobně vám poradí návrhářka Jaroslava Procházková

Potřebujete originální šaty na léto? Osobně vám poradí návrhářka Jaroslava Procházková

Vytvořeno dne 27.07.2020
Autor Redakce

Prázdniny jsou tady, léto je v plném proudu, nutnost odhalovat to, co je na nás krásné a zahalovat to, co má zůstat skryté a neodhalené, je už definitivně všude přítomná!

Přesně o to se Jaroslava Procházková snaží celou dobu našeho působení ve světě módy. Naposledy proběhla módní přehlídka aktuálně “o vás - bez vás” - tedy bez diváků a s povinnými rouškami. Prezentace této kolekce …all you need is HOPE!, je v podstatě důležitý záznam doby - doby zahalené rouškou.

Nyní pro vás má připravené krásné modely z úpletu, ale zároveň i šité modely, které jsou vhodné pro velmi teplé letní dny.

Celý týden: 27.7 - 31. 7. v době 11.00 - 18.00 budu osobně pracovat ve studiu „JAROSLAVA“ v paláci LUCERNA (pod visícím koněm) Vodičkova 36, Praha 1. Bude mi potěšením vás tam přivítat, poradit, společně s vámi hledat, hrabat, zkoušet, kombinovat dle libosti, až k úplné spokojenosti!,“ láká Jaroslava Procházková módy chtivé ženy.

Samozřejmostí je i možnost vybírat z minulých kolekcí, za což budete platit pouze 50% z původní ceny, či koš plný “radostí za hubičku”.