Dominika Gottová mezi borci z Muže roku! Tipla si vítěze?
Zdroj: herminapress

Dominika Gottová mezi borci z Muže roku! Tipla si vítěze?

Vytvořeno dne 27.07.2020

Kdo by si myslel, že Dominika Gottová bude o prázdniny sedět doma je na omylu. Využila krásné letní dny a vyjela si s finalisty soutěže mužské krásy Muž roku 2020 na jejich soustředění v Chateau Šanov nedaleko Rakovníka.

Dvanáctku sympatických mladých mužů tak měla celé tři dny na očích a mohla v duchu tipovat svého favorita.

„Už vím, koho budu volit. Až je poznám ještě trochu víc, možná změním názor. Ale uvidíme,“ mlžila Dominika, která si v Chateau Šanov nejvíc užila sluníčka a koupání ve wellness.

Nejstarší dcera Karla Gotta měla také možnost předat šek na částku 55 500 korun, kterou neurorehabilitační klinice Armandi Therapy Clinic společně věnovali Václav Holeček, majitel Chateau Šanov a David Novotný, prezident soutěže Muž roku.

Že budu předávat šek, to pro mne nebylo překvapení. Vše bylo domluvené předem a také vím, že částka půjde na nákup přístrojů na oxygenterapii,“ vysvětlila Dominka Gottová, která na módní přehlídce finalistů Muže roku ocenila dvanáctku sympaťáků oblečených v oblecích Koutný Prostějov nebo ve spodním prádle a plavkách DMXgear, doplněných slunečnímu brýlemi Optika Slavíková.