Letos poprvé! Před covidem byl Václav Noid Bárta na roztrhání, dnes si po dlouhé době zazpívá
Zdroj: TV Prima

Letos poprvé! Před covidem byl Václav Noid Bárta na roztrhání, dnes si po dlouhé době zazpívá

Vytvořeno dne 05.03.2021

Desetidílná devátá série populární show Máme rádi Česko, jíž opět provede moderátor Libor Bouček, přinese vizuální i obsahové novinky. Jednou z nich je i nová kapela Maxiband Honzy Maxiána se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Pro Noida bylo natáčení nové řady vědomostního pořadu první příležitostí si v roce 2021 zazpívat. „Je to tak, je to moje první pěvecká práce v tomhle roce,“ přiznává zpěvák, ze kterého se pomalu stává kutil a zahradník. V čase pandemie totiž zvelebuje svůj dům a zahradu.

Video soubor

„Všechno beru pozitivně, na každém období si najdu svoje. Těším se na jaro, už do detailu vím, co kam zasadím. Na Josefa zasadím rajčata, aby do zmrzlých vyklíčila. Mám naplánovaný celý záhon, vím přesně rozestavení zeleniny, co kde bude. Všechno je připravené,“ prozradil v pořadu Showtime s tím, že kvůli natáčení soutěže Máme rádi Česko mu doma stojí manuální práce. „Potřebuju ještě udělat verandu a koupelnu, ale kvůli tomuhle natáčení jsem to musel odložit. Jakmile dotočím, vrhnu se na řemeslo.“ 

Kvůli natáčení nestihl ani první rodinné focení s dcerou a přítelkyní Eliškou. „Focení s rodinkou jsem nestihl, byl jsem na zkoušce k Máme rádi Česko, tak se holky fotily beze mne. Teď doma moc nejsem, ale pak jim to vynahradím,“ dušoval se hrdý otec. A kdy bude svatba? „Nechte se překvapit,“ dodal tajemně.