Libor Bouček se stal otcem. Jeho vyznání vhání slzy do očí
Zdroj: herminapress

Libor Bouček se stal otcem. Jeho vyznání vhání slzy do očí

Vytvořeno dne 19.02.2021

 

Moderátor Libor Bouček se stal tátou. Jeho manželka Gabriela mu přivedla na svět syna Alberta. Libor se synem pochlubil na sociální síti, kde krásnou zpovědí přivítal syna na svět.

„To naše jaro začalo 16.února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu.
Syn. Prvorozený. Pokračovatel. Třeba jednou v dresu Sparty chytí penaltu loučícímu se Mbappemu, třeba něco vynalezne, třeba pobaví plný sál a třeba jednou bude prožívat stejné emoce jako jeho táta teď. Je to úplně jedno. Zatím spí a jí a občas propukne v pláč, který celé oddělení pozná okamžitě. Vše má před sebou a my budeme přihlížet a podporovat a cizelovat rodičovství. Je zde. Proměnil naši úsečku v trojúhelník. Je zdráv.“ 

"Zdráva je i má žena. Ta, díky které se z matek staly babičky, z sestry teta, z otců dědečkové, z babičky prababička, ze mě otec a z ní ta nejlepší maminka. A to je neuvěřitelná porce změn na moji milovanou, křehkou, která teď nejvíc ze všeho potřebuje klid a lásku, ze kterých vyroste energie pro vše další," napsal Libor Bouček k fotografii dětské ručičky a přidal poděkování zdravotníkům.

Své vyznání zakončil „Nikdy v životě jsem nebyl tak šťastný jako teď.“