Tajemství se provalilo! Hrdina Slunečné a nejkrásnější misska přiznali dlouho utajovanou lásku
Zdroj: ig: Marek Lambora

Tajemství se provalilo! Hrdina Slunečné a nejkrásnější misska přiznali dlouho utajovanou lásku

Vytvořeno dne 19.02.2021

Herec Marek Lambora se rozhodl vnést světlo do svého vztahu a říct všem lidem to, co už každý stejně asi věděl. Jeho přítelkyně je modelka a česká Miss 2016 Andrea Bezděková. Pár se rozhodl přiznat svoji utajovanou lásku po uveřejnění fotografií v bulvárním médiu, kde je zastihli na romantické vycházce.  

„Soukromí je podle mého jedna z nejdůležitějších věcí, kterou každý máme a tak si myslím, že je důležité si ho chránit a bedlivě střežit. A tak tomu je i u lásky. Měla by se hýčkat, opětovat, přijímat, ale hlavně chránit,“ uvedl na sociální síti hrdina seriálu Slunečná.

Marek s Andreou dlouho svůj vztah tajili kvůli soukromí a vydrželo jim to docela dlouho. Nicméně, kdo se pohybuje v okruhu herců a celebrit, už stejně věděl, kde je pravda.

„S Andreou jsme si chtěli dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva. Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně. A tak mě mrzí, že nám privilegium to říci jako první vzal “pan fotograf”, který nás dvě hodiny sledoval na procházce (povím vám, že nebylo úplně příjemné zjistit, že vám takovou dobu někdo šlape na paty a vy o tom nevíte). Každopádně bych chtěl říct, že jsme ŠŤASTNÍ! Moc děkuju za hezké a přejícné zprávy, které mi dorazily, mám z nich velkou radost!“ Vysvětlil svůj úhel pohledu na věc Marek Lambora.