Linda Finková je o Vánocích v klidu: Šílené trhání papíru se nekoná
Zdroj: herminapress

Linda Finková je o Vánocích v klidu: Šílené trhání papíru se nekoná

Vytvořeno dne 24.12.2021

 

Zpěvačka Linda Finková (53) se každoročně těší na Vánoce a užívá si adventní atmosféru. Ráda dodržuje tradice a bez kapra, bramborového salátu a vánočky si vánoční svátky rozhodně nedovede představit. Během roku má plný diář – moderuje, hraje v muzikálech, vyučuje zpěv, a proto je ráda, že si o Vánocích s rodinou užije několik volnějších dnů. My jsme ji zastihli v Divadle Broadway, kde hraje v hitmuzikálu Láska nebeská.

„Na Vánoce se těším tradičně moc. Doma slavíme, co jde. Jsme spolu a vždycky jsme spolu byli celá rodina,“ sdělila Linda a popsala, jak probíhají svátky v jejich rodině. „Já od rána makám a ostatní se válejí. Ba ne. Dopoledne se poflakujeme u telky a dobalujeme dárečky, můj muž rozváží po známých rybí polévku a odpoledne začnu smažit kapra. Najíme se, zpíváme koledy a pak v klidu na dárečky. Děti už jsou velké, tak není úprk ke stromku a šílené trhání papíru. Nedostávám a ani nechci velké dárky. Mně udělá radost vždycky knížka nebo krém. A alkohol,“ uvedla Linda Finková a dodala, že částečně bude závěrem letošního roku i pracovat.

„Celá léta tak trochu pracuji. Letos budu vysílat v rádiu Polední sirény, ale to si jenom během dne odskočím. A naštěstí v Divadle Broadway nehraju v Mýdlovém princi, který se o Vánocích hraje, takže teď to bude jenom zlehka. Také bych si ráda odjela na pár dní odpočinout - relaxovat a lyžovat na Lipno, na to se moc těším, tam je to fajn.“

A co si přeje Linda k letošním Vánocům? „Ať je nám fajn jako vždycky a nikdo nechybí,“ dodala závěrem.