Lucie Vondráčková odhodila stud i svršky. První klip z desky Letokruhy pokřtili hvězdní hosté
Zdroj: Se svolením Super Media

Lucie Vondráčková odhodila stud i svršky. První klip z desky Letokruhy pokřtili hvězdní hosté

Vytvořeno dne 01.06.2023

Před pár dny se ve Zlatníkách uskutečnil křest již v pořadí šestnácté desky Lucie Vondráčkové. Je to první část velkého alba, které vyjde celé v září a nese název Letokruhy. Kmotry novinky byli Janek Ledecký, Dalibor Janda a El Nino.

Vondráčková pokřtila v také první klip z alba Letokruhy, píseň se jmenuje Šance. Během večera zpěvačka vystoupila i s dalšími třemi písničkami z nového alba – Dnem i tmou (duet s rapperem El Nino), Keď nie si tu (duet s Petrem Bažíkem, výhercem X Factoru) a píseň s názvem Pelikán zazpívala sama. Kromě Lucky zahrály také kapely Izabel a Raego

 „Tato deska je pro mě výjimečná, a to hned z několika důvodů. Hodně jsem se na ní podílela textově. Dokonce jsem několikrát musela vystoupit ze své komfortní zóny. Na desce hostují skvělí “machři“ jako El Nino nebo Majself. Je odvážná, dospělá a nadupaná silnými příběhy,“ říká o své desce Lucie Vondráčková, která v prvním klipu s názvem Šance, dokonce odhodila svršky i stud. 

Jedním z kmotrů se stal i slavný zpěvák Janek Ledecký, který na zpěvačku pěl upřímnou ódu. „Lucka má v hlase odjakživa specifickou barvu, která mě hodně baví. Moc jsem ji chtěl obsadit do Hamleta, kde by byla skvělou Ofélií, což nakonec bohužel nevyšlo. Natočili jsme spolu báječný duet, jmenuje se - Ve jménu lásky. Když nastoupila do muzikálu Vánočního zázraku, měl jsem z toho sám druhé Vánoce. Podle všech byla úžasná, což jsem čekal. Bohužel k vytíženosti jsem její vystoupení nestihl, takže se těším, že to letos vyjde,“ řekl na křtu nadšení Ledecký.

Moderátorem večera byl herec Petr Rychlý. Ten si postesknul, že se s Vondráčkovou nikdy nepotkal pracovně před kamerou, ale rozhodně její práci vnímá a obdivuje její široký záběr. „S Luckou jsem se bohužel profesně míjel, ať už jde o divadlo nebo televizi. Dokonce jsme se minuli i v dabingu úžasné trilogie Hotel Transylvánie, kde já daboval jejího tatínka Draculu a ona dceru Mavis. Obdivuji její široký záběr od herectví až ke zpěvu. Přeji novému albu Letokruhy, ať všem udělá pohodu a radost. A jak znám Lucku, už se těším na další,“ uzavřel moderátor křtu Petr Rychlý.