Nová dimenze cestování
Zdroj: Se svolením Carbon Tear

Nová dimenze cestování

Vytvořeno dne 01.06.2023

Cestujete rádi, ať již v zahraničí nebo jen v tuzemsku? Máte rádi luxus a přitom toužíte po trošce dobrodružství a svobodě? Pak vám můžeme jednoznačně doporučit přívěsy od společnosti Carbon Tear. Tento luxusní designový přívěs předčí vaše očekávání.

Vzhledem ke své velikosti / nabízí komfortní prostor pro 2 osoby/ nepodléhá zákonům o parkování karavanů.  Můžete s ním tedy zaparkovat prakticky kdekoliv. Nejste omezováni žádnými kempy. Žádné poplatky navíc. Carbon Tear je vybavený vlastní sprchou, luxusní kuchyní a solárními panely pro dostatek elektřiny. Takže večer se klidně můžete dívat na televizi, pracovat na počítači či si dobíjet mobilní telefony. Není potřeba tedy žádná přípojka v kempu, a zastavit si zkrátka můžete, kde chcete.

S tímto přívěsem jste zkrátka totálně svobodní!

Vzhledem k jeho hmotnosti cca 1500 kg jej můžete s přehledem zapřáhnout téměř za jakýkoliv automobil. Spotřeba paliva vám nevzroste více jak o 1l/100km, takže cestovat můžete křížem krážem bez obav na finanční náklady.

Je to nová dimenze cestování a teď už je to jen na vaší fantazii. Chcete jet do Norska chytat ryby? Ráno se probudit u fjordů, udělat si kávu, celý den rybařit a večer si v karavanu udělat rybu? Nebo chcete do provoněné Provance, jen tak si někde zastavit a dát si večer sklenku dobrého vína? Pokud jste příznivci extrémnějších sportů, vyjeďte do Alp na kola, které můžete připevnit na střechu přívěsu.

Zkrátka s tímhle přívěsem můžete úplně všechno.

Pokud se chcete dozvědět více informací, klikněte sem: www.carbontear.cz

Pokud si chcete přívěs vyzkoušet, můžete, Carbon Tear mají i půjčovnu: https://www.carbontear.cz/pujcovna-karavanu/