Milostná scéna Laurinové a Němce v Sestřičkách: Přerušil ji covid a zima!
Zdroj: TV Prima

Milostná scéna Laurinové a Němce v Sestřičkách: Přerušil ji covid a zima!

Vytvořeno dne 03.03.2021

 

Chvíle, na kterou diváci seriálu Sestřičky čekají mnoho měsíců, je tady. Sabina Laurinová a Marek Němec alias vrchní sestra Mery a doktor David dnes večer opět podlehnou vášním. Ti dva zkrátka patří k sobě, ač se tomu brání. Natáčení milostné scény ale provázela řada komplikací.

Video soubor

„Původně jsme ji měli točit jindy, mně ale bohužel vyšel pozitivní test na covid, a tak se natáčení odkládalo do chvíle, kdy jsem zase mohl mezi lidi. Jenomže to byla zrovna hrozná zima. Točili jsme to na jedné chatě a moc nám tam nezatopili, mám pocit, že nám mrzlo i v ložnici,“ popsal natáčení Marek Němec a vysvětlil tak, proč mají seriáloví milenci tentokrát peřinu až pod bradu. Ti dva jsou totiž zvyklí na odvážnější scény. „Odšpuntovali seriálovou erotiku. Jeden čas se pořád svlékali, padali na sebe a užívali si plebejskou divokost,“ vzpomíná na někdejší natáčení s Laurinovou Marek Němec.

Sabina Laurinová ale těmto scénám příliš nefandí. „Myslím, že tyhle scény nejsou příjemné nikomu z nás, jakkoliv jsme přáteli. Pokaždé musíme překonávat stud. Pokud diváci uvěří autentičnosti příběhu dvou lidí, je to pro tvůrce výhra,“ myslí si herečka.