Malé lásky: Porodila jedenáct dětí a tomu dvanáctému pomůže na svět!
Zdroj: TV Prima

Malé lásky: Porodila jedenáct dětí a tomu dvanáctému pomůže na svět!

Vytvořeno dne 07.10.2020

Už dnes se v dokureality Malé lásky mohou diváci těšit na nejmladší maminku této série. Teprve devatenáctiletá Nikola přivede na svět svému o tři roky mladšímu příteli Patrikovi prvního potomka. Velmi tichý pár doplňuje energická maminka Edita, která šokuje porodní asistentku počtem svých potomků.

Video soubor

Devatenáctiletá Nikola přivede na svět svému o tři roky mladšímu příteli Patrikovi.

„Já vím, co to je, já jsem porodila jedenáct dětí, proto si mě vybrali, abych tu byla, že mám zkušenosti,“přiznává Edita šokované porodní asistentce, kterou zajímá, v jakém věkovém rozpětí má budoucí babička své potomky od sebe. „Já je mám po roce, tady Patrik je pátý. Teď mám doma nejmenší a tomu je rok a půl. Už jsem i babička dvou vnoučat, tohle bude třetí. U nejstarší dcery jsem byla také u porodu,“ podpisuje svou velkou milující rodinu Edita.

Budoucí maminka Nikola ale takové štěstí neměla. Její matka se jí do porodnice ani neozývá.„Nikola neměla tu lásku od maminky, kterou měla mít. Až tady u nás zažívá lásku. Co je to držet nebo podpořit,“ smutně přiznává Edita rodinou situaci své budoucí snachy, kterou jak sama říká, vnímá jako svoji dceru.„Se svojí maminkou si nerozumím, od čtrnácti let s ní nebydlím. Já od svých čtrnácti nemám ženu, ke které bych mohla vzhlížet. Bydlela jsem po kamarádkách nebo u bývalého přítele,“ přiznává Nikola.

Jak bude reagovat nejmladší otec na svého prvního potomka a ozve se Nikole nakonec její matka? Už dnes ve 21:30 na TV Nova.