Malé lásky se vrací! Dojemné příběhy 15 maminek, které porodí před kamerou 16 miminek
Zdroj: TV Nova

Malé lásky se vrací! Dojemné příběhy 15 maminek, které porodí před kamerou 16 miminek

Vytvořeno dne 10.11.2021

Letošní ročník oblíbeného pořadu Malé lásky bude opět výjimečný a plný zajímavých i mile obyčejných příběhů. Diváci se opět setkají s tvářemi zkušených lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni. Spolu s nimi prožijí zásadní okamžiky, které většinou zůstávají pouze v rodinných albech. Třicet pět kamer je provede chodbami, porodními sály i předporodními pokoji, kde se odehrávají příběhy rodin, jež čekají na nový přírůstek. 

Tato série ukáže cestu na svět celkem šestnácti miminek patnácti maminek. Nejmladší z nich bude teprve osmnáct, nejstarší téměř čtyřicet. Ano, počty novorozeňat a matek napovídají, že před kamerami přijdou teprve podruhé za historii Malých lásek na svět dvojčata. Třiadvacetiletá maminka je na svět přivede přirozenou cestou. Mladý pár se na chlapečky velmi těší, i když to bude něco! „Chtěli jsme dvě děti a teď to máme takhle pohromadě,“ přiznává s úsměvem pár, který se poznal na internetové seznamce. Prvorodička Kristýna si partnera Denise vybrala mimo jiné podle fotky, na které měl čtyřnohého mazlíčka. Oba jsou totiž vášniví kynologové

Velice dojemný příběh má i nejmladší mamina Sára, která byla žila od svých dvanácti v ústavech a dětských domovech, protože ji její matka nezvládala. Sama se ovšem k rodičovství staví velice odpovědně: „Chtěla bych, aby můj syn zažil úplně něco jiného než já. Hlavně chci, aby z něj byl dobrý člověk. Zkusím být zodpovědná. Já vím, že se těžko uvěří tomu, že se takový člověk jako já může dobře starat o dítě,“ popisuje novopečená matka. „Já věřím tomu, že to zvládne a bude dobrá máma,“ věří své dceři maminka Petra. 

První epizoda už dnes na Voyo a od 17. listopadu ve 21:30 na TV Nova.