Manželka Bohuše Matuše, Lucinka, chce do muzikálu. Na konkurz šla rovnou z nemocnice
Zdroj: herminapress

Manželka Bohuše Matuše, Lucinka, chce do muzikálu. Na konkurz šla rovnou z nemocnice

Vytvořeno dne 10.11.2021

Divadlo Broadway připravuje dětský muzikál Ostrov pokladů. V konkurzu na obsazení rolí v pirátské pohádce, své umělecké štěstí pokoušela i manželka Bohuše Matuše, Lucie.

„Popravdě jsem měla přijít na konkurz až zítra. Přiznám se, že jsem proto nebyla moc připravená. Vlastně na mne manžel vybafnul, že okamžitě na ten konkurz mám jít, že tam na mě čekají. Neměla jsem čas se ani rozezpívat, ani se nijak rozcvičit,“ uvedla Lucka Matušová, která šla na konkurz rovnou od doktora. Stále se dává do kupy po operaci břišní kýly. „A hlavně jsem dneska i po zákroku, takže proto jsem nepřišla ani na taneční část. A nevím, jestli ji zítra zvládnu, ale půjdu to samozřejmě zkusit. No, uvidím, jak to dopadne. Ale mám trošku strach po tom dnešku. S pěveckým výkonem taky nejsem vůbec spokojená, protože bez rozezpívání mi to zkrátka nejde.“

Premiéra rodinného muzikálu Ostrov pokladů autorů Josefa Laufera, Zdeňka Hrubého a Michaely Novotné se chystá v březnu 2022.

 

 

 

Default User Image
Klerika, 11.11.2021 14:41
Další krákalka, není jich nějak moc? Zpívat to neumí, měla bys raději doma poklidit
Default User Image
Evelyn , 11.11.2021 15:18
Nějak nechápu to co tahle osoba dokázala že se o ní pořád píše tedy krom toho že si v 17 nechala naštěkat do boudy. Ale to má být spíš ostuda ne...
Default User Image
Ina, 11.11.2021 15:28
Tak co to.ma za rodiče, když ji nechali chodit s takovým pro ni.dedulou.. Věděla kam sáhnout.. Už v 15 letech.. Myslela si že bude mít milióny, A ono prd..m7si bydlet v podnájmu ??