Marian Vojtko se na Vánoce nedostane za mámou a tátou! Pozve je až na letní koncerty s Leonou Machálkovou
Zdroj: herminapress

Marian Vojtko se na Vánoce nedostane za mámou a tátou! Pozve je až na letní koncerty s Leonou Machálkovou

Vytvořeno dne 14.12.2020

Nový počin na příští rok chystají Marian Vojtko a Leona Machálková. Počítají, že se v létě koncerty pod širým nebem konat budou, proto si směle naplánovali šňůru šesti až osmi koncertů. Momentálně vybírají repertoár a mají nafocené vizuály.

„Koncerty mají název Hvězdné duety. Zpívám já a Leona Machálková za doprovodu živé hudby. Myslím, že se naše hlasy pojí docela hezky, vypadáme docela hezky a bude to mít úspěch,“ neztrácel dobrou náladu Marian Vojtko před fotoaparátem fotografa Jardy Urbana a producent Jan Hruška dodal, že si moc přeje, aby byly umožněné otevřené koncerty pro 1000 lidí a koncerty se uskuteční.  

Video soubor

Marian Vojtko si spočítal, že loni během listopadu a prosince měl jen asi pět dní volna. Teď má volno celé dva měsíce. Chodí do posilky, na procházky, maluje. „Hlavním koníčkem je vinařství. Mám pár boxů ve Valtickém podzemí a Znojmě, tak to chodím kontrolovat a vždycky si něco přinesu domů a doma to u dobrého filmu degustuju,“ dodal se smíchem zpěvák.  

Vánoce mu dělají ale velkou starost. Marian má rodiče na Slovensku a sousední země chystá na Vánoce přísný lockdown. „Nevím, jak to bude, jsem i slovenský občan, možná mi vstup umožní. Ale asi to nedopadne, což je mi hodně líto, protože od mého narození to budou asi první Vánoce, kdy nebudu s rodiči. Neumím si to představit. Asi budu plakat a degustovat víno,“ zlehčil situaci Marian.

Vánoce tak stráví Marian Vojtko se svou ostravskou přítelkyní. O slovenskou sváteční kuchyni se ale nenechá ochudit. „Určitě budou opekance. To zavolám mámě a ta opekance musí naučit každou holku, která se mnou bude chtít být. Je to fakt tradice. A pak kapustnica, kapra nemám rád, tak bude losos nebo pstruh. A nejdůležitější jsou jelení klobásy.“

Na co ale nedojde je koleda Tichá noc, kterou zpěvák hraje každé Vánoce. Housle a vyšívanou košili má totiž na Slovensku. Marian Vojtko si musí počkat do příštích svátků.