Trenérka Hanka Kynychová se obává uzavření fitek. Už nechce cvičit online
Zdroj: herminapress

Trenérka Hanka Kynychová se obává uzavření fitek. Už nechce cvičit online

Vytvořeno dne 11.12.2020

I přes nepříznivou dobu se cvičitelka Hanka Kynychová rozhodl zpříjemnit Vánoce dětem v dětských domovech a opět uspořádal akci Dopisy Ježíškovi. Hanka se ale v Europarku dlouho nezdržela a natěšeně spěchala na svoji lekci do právě otevřeného Fitka.

„Těším se, že budu konečně moct normálně pracovat a cvičit s lidmi. Cvičila jsem první i druhou vlnu koronaviru online lekce, ale je to náročné. Nedostáváte energii z lidí, proto je to náročné jak fyzicky, tak i psychicky. Pevně věřím, že klienti budou před Vánocemi chodit cvičit, aby shodili, co nabrali a byli pod vánočním stromečkem hezcí. A ještě víc si přeju, aby nás v lednu zase nezavřeli a mohli jsme alespoň trochu normálně žít a pracovat, i když samozřejmě s restrikcemi a opatřeními, těm se nebráním, pokud dávají smysl, což nošení roušek při cvičení nedává,“ popsala svoje pocity ze současné situace nejznámější česká cvičitelka.

Charitativní činnost Nadačního fopndu Hanky Kynychové podpořili splněním vybraných dětských přání Kateřina Brožová, Lejla Abbasová, Míša Tomešová, Štěpánka Duchková, Peter Pecha, Jan Kopečný či Petr Vojnar.