Marta Jandová má nového frajera. V klipu si zahrála milenku známého muzikanta
Zdroj: herminapress

Marta Jandová má nového frajera. V klipu si zahrála milenku známého muzikanta

Vytvořeno dne 15.09.2022

Hudební pecka, která se vám velmi rychle zaryje pod kůži. Přesně tu nyní vydal rockový zpěvák Johnny Rose. A neodhalil jenom svůj hudební um, ale také něco ze svého soukromí. Netají se totiž, že text k písni Fáma, která je o lásce, je inspirovaná jeho vlastním životem. 

O lásce vzniklo již mnoho hitů. A jeden z nich má na svých bedrech hudebník Johnny Rose. Ačkoliv svůj nový singl nazval Fáma, je čistě o lásce. A nebojí se přiznat, že čerpal z vlastních zkušeností. “Písnička je o životě Johnny Rose. O hledání spokojenosti, klidu a štěstí. O tom, že každý úspěch potřebuje čas. Někdy už tak dlouho, že přestaneš věřit, že takový moment přijde. Začneš si myslet, že je to fáma. Ale někdy se stane skutečností,” říká bez obalu zpěvák s tím, že písnička popisuje všechna reálná úskalí lásky. 

Ačkoliv doma na něj ta pravá čeká, klipovou partnerku mu sehrála zpěvačka Marta Jandová. A prý v tom má prsty Noid, který celé dílo režíroval. “Byl to nápad režiséra Václava Noida Bárty. Prý jsme podobní typy. Rockeři navenek, srdcaři uvnitř,” říká Rose.

Johnny se nestydí říct, že měl ze spolupráce s krásnou rockerkou ostych. “První vteřiny byly trochu nervózní. Ale tady myslím, že na obou stranách. Dál bylo ale těžké nesmát se, když jsme si oba pořád z něčeho dělali legraci,” popsal Johnny, který popsal, proč byla přítomnost Marty Jandové v klipu nezbytná. “Marta byla tou láskou. Znázorňovala štěstí, ale záhy i konec a odchod ode mne. Vzpomínky, lítost a naději, že zase nějaká láska přijde,” dodal zpěvák, který v minulosti sedm let jsem zpíval v kapele Nevereasy. Nyní se ale rozhodl pro sólovou kariéru.