Březinová, Batěk, Vaňková i France vyrazí na vinobraní. Zazpívají pro Kryštůfka
Zdroj: herminapress

Březinová, Batěk, Vaňková i France vyrazí na vinobraní. Zazpívají pro Kryštůfka

Vytvořeno dne 14.09.2022

V sobotu, 17. září, se poosmé sejdou interpreti v jihomoravských Horních Věstonicích, aby letos premiérově podpořili koncertem „Na křídle motýla“ Nadační fond Kryštůfek, jemuž bude věnovaný celý výtěžek z tohoto koncertu.

Kryštůfek pomáhá zraněným nebo nemocným dětem na palubách sanitních vozů i helikoptér, snižuje jejich úzkost a obavy. A tak se pod Pálavou v době burčáku sejdou rádi interpreti jako je zpěvačka Marcela Březinová, která tyto akce podporuje velmi ráda, když ví, že to má smysl. Z nedalekého mikulovského penzionu Archa dorazí nejspíše i se svou kytarou herec Petr Batěk, jemuž tento penzion patří. Měla dorazit i slovenská herečka Vanda Károlyi, leč se z pracovních důvodů nemůže dostavit a tak by ji měla plnohodnotně zastoupit zpěvačka děčínského původu a vítězka pěvecké soutěže Česko-slovenská Superstar Sabina Křováková, která vždy diváky překvapí svým rockovým hlasem. Dorazí i pěvecký protipól Sabiny a tím bude finalistka první řady Superstar Šárka Vaňková, která se začala opět vracet na pěvecká a divadelní prkna.

A poosmé na jižní Moravu dorazí také zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France, jenž je i úplně čerstvým ambasadorem Kryštůfka v Nadačním fondu se stejným názvem. Ten pro diváky připravil i jedno překvapení v podobě vystoupení, z kterého jde většinou všem mráz po zádech. Teď už se jen všichni zúčastnění zpěváci modlí, aby jim i divákům vyšlo počasí, neboť je to venkovní akce.