Martha Issová o lesbických postelových scénách: Styděla jsem se. Bylo to na můj vkus moc!
Zdroj: herminapress

Martha Issová o lesbických postelových scénách: Styděla jsem se. Bylo to na můj vkus moc!

Vytvořeno dne 29.03.2024

Jednu z hlavních rolí v seriálu Vytoč mého agenta má herečka Martha Issová. Hraje hereckou agentku Andreu Martinovou, pro kterou je to další lesbická role v jejím hereckém portfoliu. Milostnou scénu musela Martha Issová zahrát s pro ni neznámou dívkou.

„Pracovně jí říkáme Krutá lesba,“ vtipkuje Martha Issová. „Moje postava se jmenuje Andrea Martinová a je to jedna z agentek herecké agentury Stein. Vystupuje jako velice tvrdá hráčka, ale já si o ní myslím, že je to křehká a v podstatě něžná žena. Myslím si, že to tak bývá často i v životě, když někdo je hodně ostrej a vystupuje jako drsoň, v podstatě překrývá nějakou takovou svou zranitelnou vrstvu. Andrea je taková cibule a v průběhu seriálu se postupně odloupnou ty horní vrstvy a vlastně ukáže, nebo alespoň mně ukázala, že není nakonec tak strašně ostrá, jak se tváří,“ říká o své roli v seriálu Vytoč mého agenta Martha Issová.

Dobrý den, nohy ven…

V seriálu prožije hned několik bezvýznamných románků, jeden z nich proběhne už v nejbližším, druhém díle seriálu. Milostnou scénu navíc Martha Issová musela zahrát s pro ni neznámou dívkou. „Je to tak. Točila jsem jednu milostnou scénu s mladou herečkou, která hrála takovou náhodnou známost přes seznamku, a tam to skutečně bylo tak, že jsme si podaly ruku, představily jsme se jedna druhé a ona zalehla pod peřinu, zmizela celá a já jsem musela roztáhnout nohy. Bylo to opravdu velice rychlý a na můj vkus až skoro moc,“ vzpomíná na natáčení této explicitní scény Martha Issová.

Ale i „krutá lesba“, jak její roli v seriálu Vytoč mého agenta přezdívají, prokáže city a zamiluje se. Lásku k ženě sehrála Martha Issová s kolegyní Lucií Štěpánkovou. „Když jsme s Lucií Štěpánkovou točily scény v posteli, byť to nebylo nic divokého, šlo jenom o takový něžný ranní probuzení, tak jsem se trošku styděla Lucii líbat. Přišlo mi to vlastně i trochu legrační. A když jsme potom točily scény, ve kterých jsme neměly žádný fyzický kontakt, ale vlastně mělo být znát, jak se propadáme hlouběji do toho citu, to bylo strašně zvláštní. Až mě dojímalo, jak to bylo takový jako křehký, něžný a nebylo to jiný, než když hraju s hercem mužem. Ale určitě je to i tím, že mě se s Lucií hezky hraje a jsem moc ráda, že postavu Kláry, mé partnerky, hraje zrovna ona,“ vypráví Martha Issová

Video soubor

Zdroj: TV Prima