Martin Preiss a Šimon Bilina se poprali na place! Může za to seriálová láska!
Zdroj: TV Prima

Martin Preiss a Šimon Bilina se poprali na place! Může za to seriálová láska!

Vytvořeno dne 29.03.2024

Přátelství herců Martina Preisse a Šimona Biliny vzalo za své. Na place se porvali jako koně. Za všechno může láska.  

Není to ale láska k bohaté Alici Novotné (Sabině Laurinové), ale láska k jejím penězům. V infocentru seriálu ZOO se tak strhne rvačka, kde bojovat nebudou jen Šimon Bilina a Martin Preiss, k ruce jim budou i dva kaskadéři. Padat budou pěsti a poteče i krev.

„Viděl jsem svého dvojníka – Petr Kotík je výborný sportovec. Já takové natáčení miluju. Jenže ten den, kdy jsme to natáčeli, jsem měl zablokovaná záda… Ale dal jsem to, myslím, nakonec se ctí,“ usmívá se seriálový Adam.

Do souboje se nebál jít ani Martin Preiss, jenže i jeho trápila záda. „Mám trochu špatná záda, tak jsem se docela bál, co po mně koordinátor kaskadérů Petr Drozda bude chtít. Nakonec to dopadlo dobře. Dokonce mě kaskadéři pochválili a říkali, že bych mohl jít k nim,“ vzpomíná na natáčení Martin Preiss, který se tak na place střídal několik hodin se svým dublérem pro boj.

„Záběry, kdy se Martin Preiss a Šimon Bilina mají podle scénáře poprat, se točily několikrát, protože je na některé úseky museli zastoupit kaskadéři. Ve chvíli, kdy je rvačka opravdu drsná a mohlo by dojít ke zranění, už herci na place nebyli a vše pozorovali zpoza kamery,“ upřesňuje PR koordinátor seriálu Josef Ducký.