Tomáš Trapl s kafíčkem na pohodu. Po dvou letech roli v muzikálu Tarzan nezapomněl
Zdroj: herminapress

Tomáš Trapl s kafíčkem na pohodu. Po dvou letech roli v muzikálu Tarzan nezapomněl

Vytvořeno dne 28.03.2024

Zpěvák Tomáš Trapl si po dvou letech opět střihne roli profesora Portera v muzikálu Tarzan. Roli v hlavě „neodstřihl“, proto návrat na jeviště Divadla Hybernia nebyl pro zpěváka nic těžkého.

„Když jsme před dvěma roky s Tarzanem končili, řekli nám, že muzikál možná vrátí. Tak jsem si to v té hlavě „neodstřihl“. Já si doma dělám vlastní scénář jen své vlastní role a to mám ještě nahrané jako audio. Přejel jsem si jen moji roli asi dva dny před tím, než jsem šel do Hybernie poprvé. V hlavě to je a víc už jsem to neřešil,“ uvedl Tomáš Trapl, který si ale premiéru 4. dubna nezahraje.

„4. dubna nemohu. V ten den mám koncert se Sing Sing Quintetem v Trutnově. Zahrál jsem si premiéru v roce 2019. Nyní to pro mne už není premiéra, to tak neberu. A když jsem doma přítelkyni a nevlastním dcerám doma řekl, že budu mít volňásky na premiéru, tak jít nechtějí.“

Tomáš Trapl nedávno oslavil své šedesátiny. Radost mu udělali jeho žáci, které učil na umělecké škole interpretaci a zpěv. „Nebylo pro mne žádné překvapení. Já jsem je oslovil, protože se s nimi potkávám často na jevišti, tak to bylo nejjednodušší. Ale pořád jsem měl v hlavě, abych se neztrapnil. Něco je učím a pak potom tady ukážu, že dělám věci, které jsem jim vytýkal. Ale podpořili mne a fakt jsem se vezl na vlně euforie.“

Již od 4. dubna se v Divadle Hybernia znovu odehraje jeden z nejznámějších dobrodružných a milostných příběhů dokreslený poutavou scénou, kostýmy a hudbou Phila Collinse. V rolích Tarzanů se představí Peter Pecha a Robert Urban. Roli Kaly si zahrají Jana Zenáhlíková a Dita Hořínková, role  Kerchaka pak Josef Vojtek a Marian Vojtko. V roli Jane se alternují Ivana Korolová a Petra Vojtková.