Marek Lambora končí v seriálu Specialisté. Nahradí ho Vojtěch Vodochodský!
Zdroj: TV Nova

Marek Lambora končí v seriálu Specialisté. Nahradí ho Vojtěch Vodochodský!

Vytvořeno dne 29.03.2024

Další premiérová epizoda oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem V utajení 2 je poslední pro Marta Lamboru.  Navzdory datu, 1. dubna, se nejedná o aprílový žert, kapitán Matěj Karas se Specialisty loučí. 

Změna v týmu kriminalistů samozřejmě znamenala i výměnu jejich hereckých představitelů. Marek Lambora opouštěl natáčení oblíbeného kriminálního seriálu s mírnou nostalgií, kterou podtrhlo i poděkování ve formě dortu a květiny od štábu a TV Nova. „Šíleně mě to bavilo a rád bych si zase někde zaběhal s pistolí u pasu nebo v ruce, protože to mám rád. Jako kluk jsem si hrál na vojáky, takže jsem si to i teď užil,“ popsal Marek rok a půl, který strávil na place Specialistů. „Mockrát děkuji, že diváci věnovali Specialistům takovou přízeň a že si snad Matěje Karase oblíbili. A Specialistům přeji, aby měli ještě spousty a spousty dalších dílů a aby všechny případy dokázali vyřešit,“ dodal ještě na závěr. 

Zuzana a Matěj jsou v utajení v luxusním hotelu a „hrají“ manželský pár. Matějovi tato hra pod cizí identitou vyhovuje, vrátilo ho to do starých časů. Navíc se mu Zuzana líbí a v pozici jejího manžela na chvíli ztrácí sebekontrolu. Strouhalovi s Kovářem se zatím povede najít pachatele, který se pokusil zdrogovat hackera Davida Bártu, aby ho donutil vyzradit klíčové informace. Objevuje se tak další vyšetřovací verze, s níž musí policisté pracovat. S tím jim pomáhá také kapitán Petr Hájek (Vojtěch Vodochodský), policista z Národní centrály proti terorismu, extremismu a kybernetické kriminalitě kapitána Petra Hájka. Všichni tři tak přijíždějí za Zuzanou a Matějem do hotelu, aby jim pomohli s vyšetřováním přímo na místě. Odhalením pachatele ale tento případ pro majora Strouhala (Martin Dejdar) nekončí, musí totiž ještě vyřešit problém, kým nahradit Matěje Karase (Marek Lambora), který se rozhodl opustit jeho tým.

 

 

 

Default User Image
pedro111, 26.04.2024 16:49
Tragedie tento klučina,nechápu kdo ho prosadil na obrazovku,tím holt přestanu specialisty sledovat