Martina Pártlová okopírovala ladné pózy zprávařky Perkausové! Výsledek musíte posoudit sami
Zdroj: herminapress

Martina Pártlová okopírovala ladné pózy zprávařky Perkausové! Výsledek musíte posoudit sami

Vytvořeno dne 20.01.2022

Napodobit téměř akrobatické pózy Evy Perkausové není vůbec jednoduché. To už nyní ví zpěvačka Martina Pártlová, která chtěla mít s přítelem podobně přitažlivé fotky z dovolené jako krásná moderátorka. Je teď jen na vás, jak se to mamince Pártlové povedlo.

“Když dva dělají totéž není vždy totéž.” Výstižný popisek zpěvačky Martiny Pártlové mluví za vše. Ta si nedávno podobně jako primácká zprávařka vyjela s přítelem na exotickou dovolenou. Martina volila Seychely, Eva relaxovala na Mauriciu. Tropické pláže pak lákají k nejedné společné fotografii pro sociální sítě. (O Evině fotogalerií v plavkách jsme psali ZDE.)

Vysportovaný pár Eva Perkausová s přítelem Ivanem Heckem zvolili pózu, kterou by nejeden z nás asi  jen tak nezvládl. S téměř akrobatickým dílem se pak moderátorka podělila s fanoušky na sociální síti. 

O téměř 1800km vzdálené Seychely netušily, že zažijí něco podobného. Na nich si užívala sluníčka zpěvačka Martina Pártlová s hudebníkem Josefem Vařekou. Všudy přítomné sociální sítě však nezahálely a inspiraci v podobě Eviny akrobatické pózy donesly až tam. O 15 let starší Martina a nyní i  pyšná maminka se jala tuto fotografii napodobit.

Výsledek již musíte posoudit sami. Každopádně musíme podotknout, že Martina je známá recesistka a nebojí se udělat si srandu sama ze sebe.

 

 

 

Default User Image
hecova.mirosla…, 24.01.2022 08:05
Já stále nechápu proč se Pártlová cpe do bulváru , nebo vůbec kamkoliv , jen aby byla vidět!!!!! Myslí si jak je vtipná !!!! Je to ubohá ženská která začala se vším pozdě a léčí si svoje komplexy.