Menzelová s Bebarovou vystavily hubená těla v plavkách: Řekly recept, jak na to po čtyřicítce!
Zdroj: herminapress

Menzelová s Bebarovou vystavily hubená těla v plavkách: Řekly recept, jak na to po čtyřicítce!

Vytvořeno dne 09.08.2022

Mají postavy, o kterých sní každá žena. Zvlášť pak ta, která odnosila tři děti a už dávnou sfoukla na dortu čtyřicet svíček. Herečka Tereza Bebarová (47) a producentka Olga Menzelová (44) prozradily recept, jak se ke štíhlému tělu dopracovaly.

Filmová producentka Olga Menzelová je pořád v jednom kole, ať už pracovně nebo se točí kolem svých třech dětí. Na její figuře to ale nezanechalo žádné stopy. Jenže nic není zadarmo a Menzelová dodržuje zásadní pravidla, aby se udržela fit. Půsty mám moc ráda. Jen na ně člověk musí být dobře připraven mentálně. A pak to jde samo,naťukla svůj start do dne.

A následně vysvětlila, proč tak ráda hladoví.Já jsem začínala 12 a pak 16 hodinovým půstem. Nic na tom není. U prvního si stačí dát poslední jídlo 19h večer a snídat můžete v 7h ráno, U druhého, který já používám často, jím v 18h večer naposledy a pak nejdříve v 10h ráno. Těšit se ráno na snídani je krásný. Tělu se uleví. Takže na jídlo máte 8 hodin denně a se skladbou už si jen hraju. Podle toho, co moje tělo zrovna potřebuje,“ dodala Menzelová, která vystavila svou parádní postavu na sociální síti.

Někteří z vás se podivovali, jestli lze považovat za půst 16 h bez jídla. Jde spíš o režim než půst, pokud k tomu přistoupíte pravidelně. Já jsem takhle začínala. Pak jsem se dostala ke třem dnům bez jídla, držím nepravidelně a pak i k pěti. To je zatím moje maximum. Jen peklo bylo u toho vařit dětem,“ přiznala Menzelová. Nakonec prozradila další trik k lepší postavě a tím je každodenní pití teplé nebo vlažné vody s citronem.

Herečka Tereza Bebarová oproti Menzelové odnosila „jen“ dvě děti, s tím, že druhou dceru porodila ve 43 letech. I tak se ale drží zkrátka, co se týče jídelníčku, a se svými fanoušky si na sociální síti dala dokonce hubnoucí výzvu. Na sport a přísné diety ji ale příliš neužije, proto si k hubnutí pomáhá různými přípravky.

Už 5 měsíců užívám tekutá probiotika a probiotika a téma mikrobiomu mě fakt zajímá a baví. Někdo k tomu bude cvičit, někdo běhat, já se rozhodla, že nebudu dělat cíleně nic, jen podle chuti a nálady,“ prozradila svůj recept na sociální síti Bebarová. Hubnout opravdu ale nepotřebuje, zveřejnila totiž i své míry a z fleku by mohla konkurovat mladším modelkám. Váhu má 56,5kg, přes prsa má 88 cm, pas štíhlý 72 cm a přes boky naměřila 91, 5 cm. Aby se ale úplně neválela, denně alespoň 10 minut plave v bazénu, kde je přivázaná ke gumě.