Exmanželka Matěje Rupperta to zkoušela na Tomáše Kluse! „Celé to zlehčoval, nicméně svádět muže neumím!“
Zdroj: TV Prima

Exmanželka Matěje Rupperta to zkoušela na Tomáše Kluse! „Celé to zlehčoval, nicméně svádět muže neumím!“

Vytvořeno dne 05.12.2023

Její hlavní úkol byl zajímat se o Tomáše Kluse alias Filipa. „S Tomášem se znám, i s jeho ženou. Víme o sobě a já je mám oba ráda. Tomáš je sympatický a moc mi na natáčení pomohl. Celé to zlehčoval, nicméně svádět muže neumím ani v reálném životě, tak uvidíme, jak to vyšlo na kameru,“ popisuje s ostychem Karolína, která se z veřejného života stáhla.

„Učím děti zpívat. Mám jich 150 a je to krásná práce. Když mají děti chuť zpívat, tak je vedu. Já se snažím i méně nadané děti motivovat k tomu, aby si věřily a nestyděly se a byly schopné si s chutí a sebevědomě zazpívat. Sama bohužel děti nemám, takže tato práce mě obrovsky naplňuje. ZOO mě bavila, ale mám o sobě, jako „herečce“ velké pochybnosti. Do veřejného života, jako zpěvačka, už se ani moc nechci vracet. Prošla jsem si rakovinou a tehdy jsem musela všechno ze dne na den utnout a vše přizpůsobit léčbě. Celý život se mi obrátil vzhůru nohama a pak už jsem se na pódia nevrátila,“ prozrazuje Karolína Ruppert, šéfka dětského sboru „hLásky“.

„hLásky je dětský sbor, který vedu, a z produkce ZOO vzešla nabídka, jestli bych s nimi nedorazila na natáčení a rovnou to odehrála, anebo že pozvou někoho jiného. Říkala jsem, že když už tam s dětmi pojedu… V nějakých reklamách jsem hrála, epizodní role mě taky neminuly, tak to vezmu. Navíc to bude pro děti nejpřirozenější.“