Modelky, moderátorky a zpěvačka hlásí Prostřeno! Co krásky u jídla probíraly?
Zdroj: TV Prima

Modelky, moderátorky a zpěvačka hlásí Prostřeno! Co krásky u jídla probíraly?

Vytvořeno dne 07.01.2022

Od 10. ledna začínáme s premiérovými řadami pořadu Prostřeno – a hned se bude na co dívat. Missky, moderátorky, zpěvačka… krásné a skvělé ženy předvedou, že nejen že se umí postavit k plotně, ale také k plnému talíři. Kdy se jim budou porce zdát malé, kdo si připraví pojistku v podobě dezertu navíc a jak se budou kočky bavit?

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V pondělí se hostitelkou stane Monika Leová. Modelka a moderátorka plná optimismu, s nezaměnitelným smyslem pro humor. A probírat se bude, s ohledem na to, že je poměrně novopečenou maminkou, také kojení. A že se toho Monika, ani její hosté nebojí. U pondělního stolu se bude hovořit také o věku. Kdo je u stolu nejstarší? A kdo špatný odhad bude promítat do bodování? Nebo je to celé zase jen legrace? Co krásky semelou při šmejdění a co znamená zkratka VSL?

V úterý bude hostit krásky moderátorka Andrea Antony. Holky budou hlídat, kdo má jídlo mezi zuby, a dost se u toho pobaví. Kdo nakonec zapadne do klubu a kdo si bude pochvalovat, že má u sebe kartáček? Při šmejdění u Andrey dojde i na otevírání skříní. Kdo se toho bude bát a přizná, že si raději uklidí i vnitřek šatníku? Modelka Andrea Bezděková.

Ve středu vaří zpěvačka Debbi. A předem hlásí, že nejí ryby. Co tedy na jejím menu dělá Vitello tonnato? Je to taktika?

Ve čtvrtek se hostitelka Andrea Kalousová přizná, že jí dorazila zásilka se jménem Kateřiny Neumannové. Co s ní udělá? A hlavně podívala se do ní?

V pátek u Andrey Bezděkové Debbi konečně zazpívá. Komu bude běhat mráz po zádech? Nejspíš všem. Zpěvačka je opravdu skvělá, i když porce servíruje malé – shodnou se ostatní kočky. V pátek vaří Andrea Bezděková. Duranu. Nikoliv pražmu. Navíc si ji v obchodě po hlase spletli s mužem. Zkrátka story… Koho pobaví?

To vše už od pondělí 10. 1. v 17.50 na Primě.