Moderátor Marek Kafka ukázal manželku! Sympatická Sylvie přiznala, že má o svého muže strach
Zdroj: TV Prima

Moderátor Marek Kafka ukázal manželku! Sympatická Sylvie přiznala, že má o svého muže strach

Vytvořeno dne 12.07.2021

Moderátor Hlavních zpráv televize Prima a CNN Prima NEWS Marek Kafka si užíval sobotní horký den se svou ženou Sylvií Kafkovou na akci televize Prima COOL na Smíchovské náplavce – Coolife Freestyle Fest. Přišli se podívat na exhibici skoků na lyžích a snowboardech do Vltavy.

„Moc si dnešní program užívám, protože jsem prakticky generace, která vyrostla na skateboardech, wakeboardech,“ říká Marek Kafka. Jeho žena Sylvie ale není z jeho lásky k adrenalinovým sportům úplně nadšená. „Bojím se o něj. Do všeho se hrne po hlavě. Když jezdil na wakeboardu, koukala jsem na něj z břehu, bála jsem se,“ přiznává Sylvie. Naopak život po boku známé televizní tváře pro ni není zas tak složité. „Pro nás se nic moc nezměnilo, ze začátku byl ten zájem znát, ale zvládám to v pohodě. S Markovou televizní partnerkou Gábinou se známe, je skvělá, milá. Sluší jim to spolu.“

A jak si manželský pár užívá léto? „Času je letos míň a i k vzhledem k restrikcím si léto neužíváte tak, jak bychom chtěli. Paradoxně jsme ještě nebyli na svatební cestě, a to už jsme dva roky po svatbě. Máme to pořád v plánu a doufá, že brzy vyrazíme,“ říká Marek Kafka.