Školy už měla plné zuby a teď je zpátky! Jaký obor si modelka Veronika Chmelířová zvolila?
Zdroj: herminapress

Školy už měla plné zuby a teď je zpátky! Jaký obor si modelka Veronika Chmelířová zvolila?

Vytvořeno dne 09.07.2021

Přestože má modelka Veronika Chmelířová práce dostatek, myslí na zadní kolečka. Ve svých 34 letech se znovu přihlásila do školy. Zvolila si obor, který je hodně vzdálený tomu, čím se živila doposud.

„Mám vystudovanou sociální a mediální komunikaci. Přestože jsem si myslela, že mě ve škole už nikdo neuvidí, ve 34 letech jsem se znovu přihlásila do školy. Zvolila jsem si obor zahradní a krajinná tvorba. Jednak mě to baví, chci to umět, rozumět tomu a dělat to pořádně. A potom, pokud budu šikovná, chtěla bych na "zahradničení" postavit i své případné budoucí podnikání. Modeling si nechám jako koníček,“ uvedla modelka, která své estetické cítění uplatnila také při představení finalistů soutěže Muž roku.

„Určitě výběr je hodně pestrý. Vidím nadšení, elán a velkou motivaci. Líbila se mi odpověď jednoho finalisty, který při rozhovoru s Janem Přeučilem připomněl, jak by se měl chovat muž v dnešní době. Bylo sympatické, že se to neopomnělo, protože z vlastní zkušenosti vím, jak někdy slušné vychování pokulhává.“